В Чернівцях на службу за контрактом набрали всього 60% військових

воен сборУ першому і другому кварталах, як зазначає військовий комісар Чернівецького міського військкомату Сергій Арушанян, план по набору на контрактну службу був виконаний всього на 60%.

За словами Арушанян, причина — мала кількість бажаючих служити. Більшу частину представляють вже раніше мобілізовані і отстужівшіе чернівчани.

На даний момент в Чернівцях набирають на службу за контрактом, і цікавляться в основному десантниками. Так, на півроку можуть укласти контракт військовослужбовці з досвідом служби в зоні антитерористичної операції. для інших служба за контрактом пропонується на три роки.

У Чернівецькій міській військкоматі відзначають, що всього за тиждень оформляють кандидата на проходження служби на контрактній основі, також нескладно зібрати необхідний пакет документів. Раніше які не служили контрактники можуть розраховувати на зарплату в розмірі 7500 гривень. У зону АТО не будуть відправляти службовців за контрактом, яким не виповнилося 20 років, навіть якщо вони подадуть відповідний рапорт.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП за участі таксі в Чернівцях...

ДТП за участю автомобіля однієї з служб таксі відбулося в Чернівцях на вулиц...

thumbnail
hover

В Чернівцях — акція протесту проти...

У Чернівцях активісти «Національного корпусу» перекрили рух в районі б...

thumbnail
hover

У помешканні голови Чернівціводоканалу СБУ проводять...

У квартирі начальника комунального підприємства Чернівціводоканал співроб...

Залишити коментар