В Чернівцях на службу за контрактом набрали всього 60% військових

воен сборУ першому і другому кварталах, як зазначає військовий комісар Чернівецького міського військкомату Сергій Арушанян, план по набору на контрактну службу був виконаний всього на 60%.

За словами Арушанян, причина — мала кількість бажаючих служити. Більшу частину представляють вже раніше мобілізовані і отстужівшіе чернівчани.

На даний момент в Чернівцях набирають на службу за контрактом, і цікавляться в основному десантниками. Так, на півроку можуть укласти контракт військовослужбовці з досвідом служби в зоні антитерористичної операції. для інших служба за контрактом пропонується на три роки.

У Чернівецькій міській військкоматі відзначають, що всього за тиждень оформляють кандидата на проходження служби на контрактній основі, також нескладно зібрати необхідний пакет документів. Раніше які не служили контрактники можуть розраховувати на зарплату в розмірі 7500 гривень. У зону АТО не будуть відправляти службовців за контрактом, яким не виповнилося 20 років, навіть якщо вони подадуть відповідний рапорт.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Опалення в Чернівцях увімкнуть наприкінці жовтня

До кінця жовтня, згідно з прогнозами синоптиків, в Чернівцях очікується тепл...

thumbnail
hover

На Буковині з 15 жовтня діє...

Осінньо-зимовий нерестовий заборона на вилов струмкової форелі на Буковині ...

thumbnail
hover

Ресторани Чернівців — Список найкращих ресторанів

В Чернівцях існує багато закладів харчування, ресторанів, які пропонують см...

Залишити коментар