В Чернівцях на службу за контрактом набрали всього 60% військових

воен сборУ першому і другому кварталах, як зазначає військовий комісар Чернівецького міського військкомату Сергій Арушанян, план по набору на контрактну службу був виконаний всього на 60%.

За словами Арушанян, причина — мала кількість бажаючих служити. Більшу частину представляють вже раніше мобілізовані і отстужівшіе чернівчани.

На даний момент в Чернівцях набирають на службу за контрактом, і цікавляться в основному десантниками. Так, на півроку можуть укласти контракт військовослужбовці з досвідом служби в зоні антитерористичної операції. для інших служба за контрактом пропонується на три роки.

У Чернівецькій міській військкоматі відзначають, що всього за тиждень оформляють кандидата на проходження служби на контрактній основі, також нескладно зібрати необхідний пакет документів. Раніше які не служили контрактники можуть розраховувати на зарплату в розмірі 7500 гривень. У зону АТО не будуть відправляти службовців за контрактом, яким не виповнилося 20 років, навіть якщо вони подадуть відповідний рапорт.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обмеження руху в Чернівцях на День...

Рух транспорту в центральній частині Чернівців з нагоди Дня Незалежності Ук...

thumbnail
hover

На Буковині виявили розшукуваного Інтерполом іноземця

У пропускному пункті Порубне на державному кордоні України з Румунією під ч...

thumbnail
hover

Проїзд по 4 грн в Чернівцях...

Рішення Чернівецької міської ради стосовно скасування установи тарифів на ...

Залишити коментар