В Чернівцях готуються до реконструкції Театральної площі

театр плПрес-служба Чернівецької міської ради собщает про плани реконструювати Театральну площу. Ініціатива капремонту площі належить Владиславу Севрюкову. Як стало відомо, з державного бюджету на реставрацію планується виділити 2,6 мільйона гривень, плюс 2,4 мільйона гривень з міського бюджету Чернівців за програмою «Сучасне місто».

Реконструкція передбачає збільшення посадочних місць завдяки реставрації наявних лав і появи мобільних місць для відпочинку. Після демонтажу кутових огорож вдасться відкрити додатковий простір. Алея зірок об’єднається в пішохідною зоною. Крім того, площа стане більш доступною — передбачається установка пандуса для маломобільних людей. Також планується установка питних фонтанчиків. На Театральній площі також планують організувати можливості для проведння масових заходів. Покриття самій площі також зазнає змін — при реконструкції буде використаний більш стійкий і зручний матеріал.

Екскізний проект капремонту театральній площі Чернівців був представлений 10 серпня в міській раді. Автори — головний архітектор Чернівців Наталія Хілько спільно з архітекторами Віталієм Стрільчук і Рудольфом Графом. Громадські обговорення реконструкції відбудуться на Театральный площі 12 серпня — з 12:00 до 14:00. Всі бажаючі можуть озвучити свої побажання, поради та внести пропозиції.

Крім того, найближчим часом міськрада може оголосити конкурс реконструкції Соборної і Центральної площ в Чернівцях.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обмеження руху в Чернівцях на День...

Рух транспорту в центральній частині Чернівців з нагоди Дня Незалежності Ук...

thumbnail
hover

На Буковині виявили розшукуваного Інтерполом іноземця

У пропускному пункті Порубне на державному кордоні України з Румунією під ч...

thumbnail
hover

Проїзд по 4 грн в Чернівцях...

Рішення Чернівецької міської ради стосовно скасування установи тарифів на ...

Залишити коментар