На Буковині відновлять базу відпочинку Перлина гір

буковинские карпатыНа Буковині в Сторожинецькому районі, в селі Банилів-Підгірний знаходиться база «Перлина гір», що розташовується в приміщенні келій колишнього монастиря. Досить тривалий час база виконувала роль дитячого табору, проте, вже три дні вона не функціонує, оскільки за об’єктом ніхто не стежить.

«Перлову гору» було вирішено об’єднати з «Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», який знаходиться в комунальній власності. Відзначимо, центр також працює над організацією кружковоей роботи, проводить всеукраїнські та обласні заходи — експедиції, змагання, конкурси, екскурсії, працює в спортивно-туристичному, науково-дослідному, краєзнавчому напрямку. Центр співпрацює з обласною федерацією спортивного туризму, однак. за межами Чернівців не має ніякими дитячими туристичними базами. Передбачається, що приміщення і територія бази «Перлина гір» пройдуть реконструкцію, після чого база стане відмінним місцем для проведення місцевих, всеукраїнських та транскордонних заходів, для дитячого відпочинку, фестивалів і екологічних конкурсів.

База «Перлова гора» знаходиться в передгір’ї Карпат. З одного боку від бази знаходяться вершини буковинських Карпат, з іншого протікає річка Малий Сірет. До Банилова-Підгірного і до самої бази з Чернівців можна дістатися приблизно за годину, так як село знаходиться від обласного центру на відстані всього 60 кілометрів. Серед численних плючов бази — екологічно чиста територія, яка була сертифікована кілька днів тому.

Завдяки модернізації «Перлини гір» можна буде розвивати скелелазіння, лижний та велосипедний, а також пішохідний туризм в регіоні, зробити активний відпочинок більш популярним. Передбачається, що на роботи з оновлення бази піде орієнтовно 29 мільйонів гривень. На 14 серпня заплановані електронні торги по визначенню підрядника на виконання робіт.

Згідно з планами, після реконструкції база «Перлина гір» буде відкрита в 2019 році.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП за участі таксі в Чернівцях...

ДТП за участю автомобіля однієї з служб таксі відбулося в Чернівцях на вулиц...

thumbnail
hover

В Чернівцях — акція протесту проти...

У Чернівцях активісти «Національного корпусу» перекрили рух в районі б...

thumbnail
hover

У помешканні голови Чернівціводоканалу СБУ проводять...

У квартирі начальника комунального підприємства Чернівціводоканал співроб...

Залишити коментар