У Британії розкрили подробиці про новий різновид Омікрон-штаму

UKHSA:  поширюється швидше за свого попередника BA.1

Агентство з безпеки охорони здоров’я Великобританії (UKHSA) опублікувало нові дані про різновид омікрон-штаму коронавірусу під назвою BA.2. Відомство розмістило відповідний документ на своєму сайті.

Медики Британії розкрили подробиці про новий підтип омікрон-штаму і заявили, що він поширюється швидше за свого попередника — BA.1. «BA.2 має підвищений темп зростання в порівнянні з BA.1 у всіх регіонах Англії, де є достатньо випадків для його оцінки», — наголошується в заяві відомства.

Фахівці проаналізували контакти громадян країни з 27 грудня по 11 січня та встановили, що пацієнти з вірусом BA.2 заражали членів сім’ї у 13,4 відсотка випадків. Цей показник перевищує на 3,1 відсотка дані щодо поширення основного виду омікрон-штаму.

Головний медичний радник агентства доктор Сьюзан Хопкінс попередив, що різновид BA.2 з більшою ймовірністю повторно заражає пацієнтів. Проте на даний момент відомостей про тяжкість перебігу при зараженні такою мутацією коронавірусу немає.

14 січня різновид омікрону BA.2 відкрили в Академічній лабораторії шведського міста Уппсала. Її зафіксували у трьох людей. Американський лікар Джон Браунштейн заявляв, що омікрон-штам COVID-19 BA.2 важче розпізнати, ніж BA.1.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Глави ДНР та ЛНР попросили Путіна...

Глави самопроголошених ДНР та ЛНР звернулися до Путіна з проханням допомогт...

thumbnail
hover

ЕС ввел свой пакет санкций против...

«Это будет большая боль для России»: ЕС ввел свой пакет санкций Министры ино...

thumbnail
hover

З чого розпочати репетиторство молодших класів?

Велика кількість людей замислювалася про те, щоб стати репетитором для діте...