Афіша театру міста Чернівці лютий 2022

Чернівецький академічний обласний Український музично — драматичний театр запошує на 91 тестральний сезон.

Натисніть на зображення для збільшення:

5124124124123

Чернівецький академічний обласний Український музично — драматичний театр один із провідних театрів як Західного регіону України, так ї всієї України. Сьогодні він відомий далеко за межами регіону.

Театр створено 1933 року  групою молодих акторів .  Театр зіграв значну роль культурному образі міста, задав високий естетичний рівень на формування інших художніх центрів. З тетром пов’язані долі видатних театральних діячів країни.

Театр дев’ять разів брав участь у конкурсній програмі Національної театральної премії та фестивалів , є її триразовим лауреатом. Також брав участь у багатьох українских фестиваліях як регіонального, і міжнародного значення у Києвіі, Львові  та інших великих містах.

Важливою складовою сьогоднішнього життя театру та гордістю Чернівці є осінній конкурс ». Фестиваль проходить з 2010 року та об’єднує театри України. Він входить до найбільш значних і цікавих фестивалів країни, а Черінвці став тим театральним центром, де створено майданчик для професійного спілкування та обміну досвідом колективів трьох найбільших регіонів України.

Головні режисери театру —  одні із головних режисерів свого покоління в Україні, які також мають постійні запрошення на постановки в інших театрах.

Всіми без винятку театральними фахівцями і в Україні, і у світовому співтоваристві відзначена трупа театру , у складі якої майстри, що відбулися, і блискуче середнє покоління, і висхідні зірки. Це підтверджують і регулярні призи різних фестивалів за акторські роботи.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Глави ДНР та ЛНР попросили Путіна...

Глави самопроголошених ДНР та ЛНР звернулися до Путіна з проханням допомогт...

thumbnail
hover

ЕС ввел свой пакет санкций против...

«Это будет большая боль для России»: ЕС ввел свой пакет санкций Министры ино...

thumbnail
hover

З чого розпочати репетиторство молодших класів?

Велика кількість людей замислювалася про те, щоб стати репетитором для діте...