Ремонтні роботи в обласному перинатальному центрі тривають

перинатальный центрУ приміщенні Чернівецького обласного перинатального центру триває реконструкція, як поінформував Олександр Пуршага, глава управління капітального будівництва Чернівецької ОДА.

На продовження ремонтних робіт з державного бюджету було виділено 45 мільйонів гривень, і 5 мільйонів склало співфінансування з місцевих бюджетів області. Майже 18 мільйонів було профінансовано управлінню капітального будівництва за станом на 4 серпня. Також освоїли 13 мільйонів гривень. У перинатальному центрі тривають роботи, а також готуються акти виконаних робіт. Зараз здійснюються роботи по штукатурці, монтажу пожежного водопроводу, електромонтажу, вентиляційні роботи, облицювання стін і підлоги керамічною плиткою, облаштування фасадів. Також встановлюються підвісні стелі з гіпсокартону.

За словами чиновника, в обласному перинатальному центрі в реконструкції щодня зайнято близько 100 працівників. Нарада стосовно вирішення проблемних питань по об’єкту збирається щоп’ятниці, і в ньому беруть участь відповідальні служби та департаменти.

Наступний тендер для обласного перинатального центру планують провести до середини вересня. Також буде визначено новий підрядник, який забезпечить продовження виконання реконструкційних робіт в центрі.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Пункти обігріву в Чернівцях — адреси

У Чернівецькій області через зниження температури повітря і похолодання бу...

thumbnail
hover

Хто виграв на Маланка фест 2018...

Напередодні в Чернівцях відбувся карнавал-переберія — Маланка-фест, фест...

thumbnail
hover

Маланкафест 2018. Відео

Гучна Маланка проходить прямо зараз центральними вулицями Чернівців! Фести...

Залишити коментар