Програма фестивалю Меридіан Черновіц 2017

меридиан черновицМіжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz традиційно відбудеться в Чернівцях, і дати проведення восьмого фестивалю — 7-10 вересня. На сторінці Meridian Czernowitz в Facebook вже представлений календар заходів в рамках цьогорічного фестивалю. Протягом чотирьох днів, як заявляють організатори, гостей фестивалю чекають екскурсії, лекції, дискусії та концерти, кінопокази та презентації книг, а також маса поезії і музики.

Також фестивалю потрібні волонтери, які допоможуть в організації та проведенні заходів Meridian Czernowitz.

Пропонуємо ознайомитися з таймингом заходів в рамках VIII поетичного фестивалю Meridian Czernowitz. Організатори відзначають — вхід на всі заходи в рамках фестивалю безкоштовних. Крім того, в програмі можливі деякі зміни.

7 вересня:

14:00 — 14:45 Літературний целановскій центр по вул. Кобилянської, 51. Прес-конференція організаторів фестивалю за участю Сергія Жадана, Петра Рихло, Святослава Померанца, Євгенії Лопати, Макса Чоллека (Німеччина). Українською та німецькою мовами.

15:00 — 16:15 Літературний целановскій центр по вул. Кобилянської, 51. Презентація книги «Господи, ти відкриєш уста мої. Йосип Зісельс в розмовах з Ізой Хруслінська ». За участю Йосипа Зісельса, Ізи Хруслінська. На українській мові.

16:30 — 17:30 Літературний целановскій центр по вул. Кобилянської, 51. Презентація книги «Український-єврейська зустріч: культурні виміри» Вольфа Московича. За участю Вольфа Московича, модерує: Наталя Федущак. На українській мові.

17:45 — 18:45 Літературний целановскій центр по вул. Кобилянської, 51. Лекція «Завтрашня Європа перспективу Чернівців». Лекцію проводить Кшиштоф Чижевський (Польща). Модератор-перекладач Олександр Бойченко. Лекція на польському та українською мовою.

19:30 — 21:30 Центральний палац культури на Театральній площі, 5, 3-й поверх. Міжрегіональна молодіжна поетична сцена. За участю Аліни Вавринюк, Мирослава Гончарук-Хомина, Микити Григорова, Дмитра Журавля, Дениса Киркач, Філіпа Лаврова, Корнелії Остапов, Валерія Пузік, Ірини Рехлі, Анастасії Соняшник, Аліни Стаменова, Вікторії Тимонова. Модерує Сергій Жадан. Українською, російською, німецькою мовами.

21: 45- 22:45 Центральний палац культури на Театральній площі, 5, 3-й поверх. Концерт Contrabanda Party: Лінія Маннергейма. Беруть участь Сергій Жадан, Євген Турчинов ( «Собаки в космосі»), Олег Каданов ( «Оркестр Че»). На українській мові.

8 вересня
11:15 — 12:00 Мармурова залу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича по вулиці Коцюбинського, 2. Офіційне відкриття фестивалю. Модерує Євгена Лопата. німецькою та українською мовами.

12:30 — 14:00 Червона залу ЧНУ по вулиці Коцюбинського, 2. Поетичні читання: Німеччина і Швейцарія. За участю Андреаса Альтмана, Ненсі Гюнгер, Левіна Вестермана. Модератори та перекладачі Петро Рихло, Марк Бєлорусець. Німецькою та українською мовами.

14:30 — 15:15 Центральний палац культури на Театральній площі, 5, 3-й поверх. Лекція Петра Рихло про життя і творчість Пауля Целана. Німецькою та українською мовами.

15:45 — 16:45 Центральний палац культури на Театральній площі, 5, 3-й поверх. «Конкретна поезія: зародження і розвиток». Проводить Ойген Гормінгер (Швейцарія), модерує Євгена Лопата. Німецькою та українською мовами.

17:15 — 18:00 Центральний палац культури на Театральній площі, 5, 3-й поверх. Поетичні читання: Росія. За участю Андрія Родіонова. Російською та німецькою мовами.

18:30 — 20:00 Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської на площі Театральній, 1. Творчий вечір Дмитра Павличка та Івана Малковича. На українській мові.

20:30 -21: 30 Центральний палац культури на Театральній площі, 5, 3-й поверх. За участю Юрія Іздрика, Григорія Семенчука. На українській мові.

22:00 — 23:30 Кінотеатр «Чернівці» по вул. Університетській, 10. Показ короткометражних фільмів-переможців Міжнародного фестивалю Кінопоезія «Zebra» (Берлін, Німеччина), за участю Томаса Фольфарта з германии і Євгенії Лопати. Німецькою та англійською мовами.

9 вересня
10:30 — 11:15 Двір будинку Пауля Целана по вул. Саксаганського, 5. Читання поезії Пауля Целана. За участю Петра Рихло, Марка Білорусцем. На німецькому, українською, російською мовами.

11:45 — 13:00 Літературний целановскій центр по вул. Кобилянської, 51. Поетичні читання: Румунія і Молдова. За участю Клаудіу Комартін, Андрія Доши, Паули Ерізану. Модерує і переводить Марін Герман. На румунському та українською мовами.

13:30 — 14:45 Буковинський Медіа Центр / Belle Vue, вхід з вулиці Кобилянської, 2, 2-й поверх. Поетичні читання: Австрія. За участю Соні Хартер, Ганса Айххорн. Модерують і переводять Петро Рихло, Марк Бєлорусець. Українською та німецькою мовами.

15:15 — 16:30 Центральний палац культури на Театральній площі, 5, 3-й поверх. Дискусія на тему «Czernowitz: міжнародний діалог як шлях вирішення конфліктів пам’яті». За участю Макса Чоллека (Німеччина), Йосипа Зісельса, Олександра Бойченка. Модерує Ігор Померанцев. Німецькою та українською мовами.

18: 00- 19:30 Театральна площа. Like they do in Babylon II: поезія з Німеччини, Швейцарії, Австрії, Румунії, Молдови та України в діалозі. За участю Міріам Драгіна (Україна), Паули Ерізану (Молдова), Клаудіу Комартіна (Румунія), Симона Лаперта (Швейцарія), Трістана Марквардта (Німеччина), лікея Марсман (Нідерланди), Роні Отман (Німеччина), Роберта Просер (Австрія), Ірини Цілик (Україна). Модерує і переводить Євгена Лопата. На німецькому, українською, румунською мовами.

20: 00- 21:00 Театральна площа. Концерт єврейської музики під керівництвом Льва Фельдмана.

21:15 — 22:00 Театральна площа. Перформанс електро-візуальної поезії «Я рву своє око, твоє дзеркальне відображення». За участю Макса Оравіна (Австрія). Німецькою мовою.

8 вересня

18:30 збір на Центральній площі перед ратушею для екскурсії по Чернівцям для учасників і відвідувачів фестивалю. Екскурсія на німецькій мові.

23:30 -збір в сквері Пауля Целана на перетині вул. Головний і Пауля Целана для екскурсії «Вуличками нічних Czernowitz» українською мовою.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП за участі таксі в Чернівцях...

ДТП за участю автомобіля однієї з служб таксі відбулося в Чернівцях на вулиц...

thumbnail
hover

В Чернівцях — акція протесту проти...

У Чернівцях активісти «Національного корпусу» перекрили рух в районі б...

thumbnail
hover

У помешканні голови Чернівціводоканалу СБУ проводять...

У квартирі начальника комунального підприємства Чернівціводоканал співроб...

Залишити коментар