Святодухівський собор в Чернівцях змінить колір

собор св дУ Чернівцях триває підготовка до ремонту Свято-Духівського кафедрального собору Української Православної Церкви. На даний момент фасад собору оточений будівельними лісами.

Для входу в собор віруючі використовують вхід з правого боку, оскільки головний вхід в даний час закритий.

Отець Василь, який завідує госпчастина в кафедральному соборі, зазначив, що з фасаду зараз знімають старий шар фарби. Ця робота вимагає багато часу, уваги і сил. Після потрібно буде зайнятися штукатуркою і безпосередньо фарбуванням фасаду.

Предолагается, що кафедральний собор Святого Духа знайде новий колір і стане бежевим. За словами отця Василя, з моменту відкриття собор був пофарбований саме в бежевий колір. Частина парафіян вітає новий колір собору, інші ж, навпаки, хочуть, щоб його залишили звичним рожевим. У той же час, на роботи по зміні кольору фасаду собор отримав благословення від митрополита Онуфрія.

Згідно з планами, ремонт і фарбування собору планують завершити в наступному році. Батько Василь висловив сумнів, що всі будівельні роботи вдасться встигнути до кінця року, оскільки попереду очікується дожлівий осінній період.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Пункти обігріву в Чернівцях — адреси

У Чернівецькій області через зниження температури повітря і похолодання бу...

thumbnail
hover

Хто виграв на Маланка фест 2018...

Напередодні в Чернівцях відбувся карнавал-переберія — Маланка-фест, фест...

thumbnail
hover

Маланкафест 2018. Відео

Гучна Маланка проходить прямо зараз центральними вулицями Чернівців! Фести...

Залишити коментар