Святодухівський собор в Чернівцях змінить колір

собор св дУ Чернівцях триває підготовка до ремонту Свято-Духівського кафедрального собору Української Православної Церкви. На даний момент фасад собору оточений будівельними лісами.

Для входу в собор віруючі використовують вхід з правого боку, оскільки головний вхід в даний час закритий.

Отець Василь, який завідує госпчастина в кафедральному соборі, зазначив, що з фасаду зараз знімають старий шар фарби. Ця робота вимагає багато часу, уваги і сил. Після потрібно буде зайнятися штукатуркою і безпосередньо фарбуванням фасаду.

Предолагается, що кафедральний собор Святого Духа знайде новий колір і стане бежевим. За словами отця Василя, з моменту відкриття собор був пофарбований саме в бежевий колір. Частина парафіян вітає новий колір собору, інші ж, навпаки, хочуть, щоб його залишили звичним рожевим. У той же час, на роботи по зміні кольору фасаду собор отримав благословення від митрополита Онуфрія.

Згідно з планами, ремонт і фарбування собору планують завершити в наступному році. Батько Василь висловив сумнів, що всі будівельні роботи вдасться встигнути до кінця року, оскільки попереду очікується дожлівий осінній період.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП за участі таксі в Чернівцях...

ДТП за участю автомобіля однієї з служб таксі відбулося в Чернівцях на вулиц...

thumbnail
hover

В Чернівцях — акція протесту проти...

У Чернівцях активісти «Національного корпусу» перекрили рух в районі б...

thumbnail
hover

У помешканні голови Чернівціводоканалу СБУ проводять...

У квартирі начальника комунального підприємства Чернівціводоканал співроб...

Залишити коментар