Нитки аптос Чернівці

нити аптоСеред різних технік підтяжки обличчя одним із найпрогресивніших на сьогоднішній день є використання ниток Аптос (Aptos) Чернівці в косметології. Технологія ниток Аптос Чернівці — це малоінвазивний метод втручання, який гарантує практично миттєвих ефект корекції без оперативного втручання, рубців і тривалого реабілітаційного періоду. Нитки Aptos Чернівці — це особливі нано нитки, впроваджувані в тканини підшкірно, без використання скальпеля та інших хірургічних інструментів.

Контакти салону ARABICA:
Адреса: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 150. Тел.: +38 (099) 55-98-3-95, +38 (067) 949-62-83, +38 (0372) 950-195

В естетичній медицині і косметології нитки Аптос (Aptos) Чернівці займають особливе місце. Даний метод відзначений масою міжнародних нагород і премій, оскільки при мінімальному втручанні досягається помітний і довгостроковий результат корекції. В Україні нитки Aptos офіційно зареєстровані, і успішно застосовуються. Підтяжка з використанням ниток Аптос Чернівці затребувана в регіонах східної України, користується великим попитом у клієнтів зі Львова, Чернівців, Ужгорода, Івано-Франківська, Луцька, Рівного, Снятина, Тернополя, Калуша, Стрия та інших міст. Не дивно, що саме в Чернівці клієнти приїжджають для корекції зовнішності, щоб скористатися послугами сертифікованого косметолога, який розповість про всі переваги ниток Аптос і надасть всі необхідні документи та сертифікати.

Нитки Аптос Чернівці — надзвичайно тонкі, що володіють особливою структурою. У м’яких тканинах шкіри нитки Aptos ефективно закріплюються і створюють потрібний ефект підтяжки завдяки микронасечкам по всій довжині ниток. Нитки Аптос Чернівці можуть бути хиругическими, а також розсмоктуючими. Використання різних видів ниток Апто Чернівці залежить від стану шкіри і вікових особливостей. Які саме нитки Аптос варто встановлювати у вашому випадку, вам підкаже досвідчений косметолог після процедури діагностики.

Підтяжка нитками Аптос Чернівці використовується як жінками, так і чоловіками. Цей метод хороший тим, що він дозволяє здійснити корекцію зовнішності без звернення до хірургічних операцій.

Нитки Aptos Чернівці встановлюються в м’які тканини обличчя через точкові проколи. Корекція зовнішності досягається за рахунок утворення підшкірного каркаса на глибині приблизно 3-5 мм. При армуванні тканин обличчя за допомогою ниток Аптос не травмуються великі судини і нервові закінчення, завдяки чому зберігається природна міміка, і немає необхідності тривалої реабілітації.

Крім того, процедура армування нитками Аптос Чернівці займає зовсім небагато часу. Всього півгодини піде на підтяжку всього обличчя, а на підтяжку нитками Aptos окремих ділянок піде до 15 хвилин. У день проведення процедури результат буде видний відразу, і максимальний ефект підтяжки проявиться через декілька тижнів після процедури. Дуже важливий позитивний момент підтяжки нитками Аптос — досягнутий ефект зберігається досить довго — від 2 до 5 років.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...