Нитки аптос Чернівці

нити аптоСеред різних технік підтяжки обличчя одним із найпрогресивніших на сьогоднішній день є використання ниток Аптос (Aptos) Чернівці в косметології. Технологія ниток Аптос Чернівці — це малоінвазивний метод втручання, який гарантує практично миттєвих ефект корекції без оперативного втручання, рубців і тривалого реабілітаційного періоду. Нитки Aptos Чернівці — це особливі нано нитки, впроваджувані в тканини підшкірно, без використання скальпеля та інших хірургічних інструментів.

Контакти салону ARABICA:
Адреса: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 150. Тел.: +38 (099) 55-98-3-95, +38 (067) 949-62-83, +38 (0372) 950-195

В естетичній медицині і косметології нитки Аптос (Aptos) Чернівці займають особливе місце. Даний метод відзначений масою міжнародних нагород і премій, оскільки при мінімальному втручанні досягається помітний і довгостроковий результат корекції. В Україні нитки Aptos офіційно зареєстровані, і успішно застосовуються. Підтяжка з використанням ниток Аптос Чернівці затребувана в регіонах східної України, користується великим попитом у клієнтів зі Львова, Чернівців, Ужгорода, Івано-Франківська, Луцька, Рівного, Снятина, Тернополя, Калуша, Стрия та інших міст. Не дивно, що саме в Чернівці клієнти приїжджають для корекції зовнішності, щоб скористатися послугами сертифікованого косметолога, який розповість про всі переваги ниток Аптос і надасть всі необхідні документи та сертифікати.

Нитки Аптос Чернівці — надзвичайно тонкі, що володіють особливою структурою. У м’яких тканинах шкіри нитки Aptos ефективно закріплюються і створюють потрібний ефект підтяжки завдяки микронасечкам по всій довжині ниток. Нитки Аптос Чернівці можуть бути хиругическими, а також розсмоктуючими. Використання різних видів ниток Апто Чернівці залежить від стану шкіри і вікових особливостей. Які саме нитки Аптос варто встановлювати у вашому випадку, вам підкаже досвідчений косметолог після процедури діагностики.

Підтяжка нитками Аптос Чернівці використовується як жінками, так і чоловіками. Цей метод хороший тим, що він дозволяє здійснити корекцію зовнішності без звернення до хірургічних операцій.

Нитки Aptos Чернівці встановлюються в м’які тканини обличчя через точкові проколи. Корекція зовнішності досягається за рахунок утворення підшкірного каркаса на глибині приблизно 3-5 мм. При армуванні тканин обличчя за допомогою ниток Аптос не травмуються великі судини і нервові закінчення, завдяки чому зберігається природна міміка, і немає необхідності тривалої реабілітації.

Крім того, процедура армування нитками Аптос Чернівці займає зовсім небагато часу. Всього півгодини піде на підтяжку всього обличчя, а на підтяжку нитками Aptos окремих ділянок піде до 15 хвилин. У день проведення процедури результат буде видний відразу, і максимальний ефект підтяжки проявиться через декілька тижнів після процедури. Дуже важливий позитивний момент підтяжки нитками Аптос — досягнутий ефект зберігається досить довго — від 2 до 5 років.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

thumbnail
hover

На Буковині здійснюється фото та відео...

На Буковині прикордонники Чернівецького загону ВконтактеFacebookTwitterGoogle+E-mail

thumbnail
hover

Козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло...

Чернівецький депутат Верховної Ради України з фракції «Народний фронт» Вко...

Залишити коментар