ПАТ Імпульс: 28 років успіху на ринку меблів

миняйло импульсІнтерв’ю з головою правління ПАТ «Імпульс» Міняйло Ігорем Леонідовичем

З чого починалась історія вашого підприємства?

ІЛ: Підприємство було утворене ще за радянських часів, і починали ми з різних напрямків діяльності — будівництва, буріння свердловин, проектування, навіть спортивної та концертної діяльністі. Згодом було вирішено зосередити зусилля на розробці та виготовленні меблевої фурнітури, з якою ми вийшли на ринок. Після розвалу Радянського союзу вітчизняний ринок меблів почав програвати іноземним ринкам в конкуренції. Тоді ми вирішили налагодити власне виробництво меблів і одні з перших почали виготовляти меблі на замовлення. Цікаво, що після відродження традицій проведення Петрівського ярмарку в 90-х роках ми одні з перших брали в ньому участь, і відтоді кожного року демонструємо гостям ярмарку свою продукцію.

Контакти: вул. Коростишівська, 8, тел.: +38 (0372) 51-91-50, (099) 033-13-90

Чим ваше підприємство та продукція відрізняється від інших?

Ми маємо власні концепції роботи. По-перше, найголовнішим є надання якісних послуг та продукції, а отримання прибутку є вторинним питанням. По-друге, у нас немає конкурентів в сфері виробництва меблів — є партнери. Головною відмінністю можна вважати універсальність нашого підприємства.

Розкажіть детальніше про виробництво меблів «Імпульс».

ІЛ: Цього року наше підприємство святкує 28-річчя з дня утворення. За цей період на виробництві сформовано гарну кадрову базу, налагоджено різноманітне виробництво на п’яти ділянках. Ділянка деревообробки займається виготовленням меблів з натурального дерева — масиву сосни, дубу, буку. Працює ділянка для серійного виробництва меблів. Меблі з металу виготовляються на окремій ділянці, і це стільці, ліжка, вішалки, шкільні меблі. Ділянка для серійного виробництва займається виготовленням меблів для бюджетних установ. Працюють ділянки з виготовлення м’яких меблів та створення меблів за індивідуальним замовленням. Серед наших замовників — міністерства, заклади освіти, гіпермаркети, підприємства та організації з різних міст України. Цікаво, що в одному замовлені можуть бути поєднані елементи виробництва майже всіх ділянок, наприклад, кухонний гарнітур на металевих опорах, з м’якою частиною, вставками з натурального дерева. Наразі ми освоюємо сегмент вуличних меблів — парклетів, шезлонгів.

Які подальші плани вашого підприємства?

На даний час ми оновлюємо кадровий склад підприємства. Головная ціль — передача досвіду молодому поколінню, формування потенціалу на новому рівні, пошук людей з новим мишленням та баченням ситуації, креативних людей, які вміють працювати в команді та шукати нові підходи, рішення для розвитку бізнесу.

Ваші побажання учасникам Петрівського ярмарку як одного з корифеїв.

Всім, хто чимось займається, бажаю активно брати участь в ярмарку та проявляти себе та свої можливості. Петрівський ярмарок в Чернівцях має величезний потенціал, оскільки він давно відійшов від представлення товарів, перетворившись на масовий культурний захід з розвагами і насиченою концертною програмою. Одже, бажаю всім учасникам та загалом Петрівському ярмарку розвитку, процвітання та солідного рівня!

За матеріалами журналу «Петрівський ярмарок 2016»

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Digital Designs Ukraine — все необхідне...

Компанія Digital Designs Ukraine в Чернівцях пропонує масу різноманітних товарів для т...

thumbnail
hover

Ресторани Чернівців на День святого Валентина...

День святого Валентина — це відмінний привід нагадати своїм половинкам про ...

thumbnail
hover

Ювелірні прикраси у Чернівцях до Дня...

Прикраси вважаються найпопулярнішим аксесуаром, який доповнить будь-який о...