Проїзд в маршрутках Чернівців подорожчає до 4 грн

автобус маршруткаТимчасовий тариф на проїзд у чернівецьких маршрутках складе 4 гривні. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Чернівецької міської ради у вівторок, 14 березня.

Цей тариф вводиться з 1 квітня у тому випадку, якщо до цього часу перевізники забезпечать виконання умов договору щодо пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах, які будуть забезпечувати рух за графіком, а також нададуть департаменту житлово-комунального господарства дані GPS-трекерів для зручності городян. Дані баз даних чернівчанам в онлайн-режимі надають станом на 15 березня лише деякі перевізники.

Громадські активісти будуть входити в спеціальні рейдові групи, завданням яких буде контроль дотримання умов договору перевізниками. У міськраді зазначають, що формувати такі рейдові групи департамент ЖКГ.

У той же час, рішення про дострокове припинення дії договорів з деякими перевізниками з 1 квітня залишається в силі. Договори будуть розірвані з тими перевізниками, які самовільно зменшили кількість автобусів на маршруті, а також працювали з порушенням зобов’язань за договором. Якщо у перевізників рейдові групи виявлять порушення, то з ними також не будуту підписуватися з 1 квітня тимчасові договору.

Що стосується проїзду пасажирів пільгових категорій на 17 міських маршрутах, то він як і раніше, буде безкоштовним.

Нагадаємо, що на 23 березня заплановані громадські слухання з питань зміни тарифів на проїзд у громадському транспорті Чернівців. Слухання будуть проходити в приміщенні департаменту ЖКГ міської ради в 18:00.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

В Чернівцях раптово померла студентка-першокурсниця 16...

Раптово померла студентка Чернівецького національного університету імені ...

thumbnail
hover

Чернівчан попереджають про складні погодні умови...

У прес-службі Чернівецької міської ради попереджають про складні погодні ум...

thumbnail
hover

В Чернівці з візитом прибуває посол...

До Чернівців з візитом прибуває Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії па...

Залишити коментар