На Буковині не вистачає вакцин для новонароджених

вакцина грудничокВ Чернівецькій області є велика нестача поставок імунобілологічних препаратів для щеплень. Недотримання складає близько 60-70%.

Загалом, йдеться про відчутний брак вакцин для профілактичних щеплень, які робліть новонародженим. Серед них — Пентаксим, БЦЖ, а також Інфантарикс.

Інформацією про обсяги вакцин для щеплень на Буковині поділилась Марія Поліщук, заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Протягом останніх чотирьох-п’яти років відчувається майже постійні перебої с постачанням вакцин. Якщо останні роки недотримання складало від потреби 30-40%, то на сьогоднішній день план недотримається на 60-70%. З початку літа Чернівецька область отримала лише 500 доз вакцини Інфантариксу та 2000 доз вакцини БЦЖ. Що стосується вакцини Пентаксим, тот в цьому випадку ситуаця дещо інакша. Первірки лікувальних закладів Буковини показують, що цією вакциної лікарні забезпечені краще — вакцина присутня майже всюди.

З питання поставок вакцин не лише для новонароджених на Буковині ситуація не сильно відрізняється, ому в міністерство охорони здоров’я Україні постійно надсилаються відповідні листа від Чернівецького департаменту охорони здоров’я. Останній на сьогоднішній день такий лист було направлено в кінці липня.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...