На Meridian Czernowitz 2015 прибудуть поети з дев’яти країн

меридиан черновицМіжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz в нинішньому раці стане вже шостим по рахунку, і в 2015 році заходи в рамках фестивалю відбудуться в період з 3 по 6 вересня. Як повідомляють організатори, в цьогорішному Meridian Czernowitz будуть приймати участь представники дев’яти країн — усього 35 поетів.

В цьому році заплановано участь таких представників поетичного світу. Від Німеччини виступатимуть на Meridian Czernowitz Крістіне Кошель, Тімо Брегер і Рон Вінклер. Німеччину спільно з Бразилією представить Рікардо Доменек. З Австрії приїздять Петер Ватерхауз та Крістоф Бауер. Представляти Швейцарію будуть трое поетів — Ліза Ельзессер, Ільма Ракуза та Рафаель Ульвайдер. Від Росії виступатиме Єлена Фанайлова. З румунії на Meridian Czernowitz приїде Нора Іуга, Ізраїль представлять Яель Глоберман та Йонатан Барг. Від Польщі слід очікувати на участь Богдана Задури та гурту Karbido. Звісно ж, найбільша кількість представників на Meridian Czernowitz 2015 буде від України. Це Сергій Жадан, Юрій Іздрик, Петро Рихло, Ігор Померанцев, Юрій Андрухович, Таня Малярчук, Ірена Карпа, Борис Херсонський, Дмитро Лазуткін, Андрій Любка, Катерина Бабкіна, Христя Венгринюк, Марк Бєлорусець, Ірина Цілик, а також 12 поетів Молодіжної сцени фестивалю.

Гості фестивалю можуть бути присутні на читаннях поезій, презентаціях книжок, парадах поетів-учасників Meridian Czernowitz, публічних виступах-дискусіях, а також на інших заходах. Зокрема, планується проведення музичних концертів, показів фільмів та театральних перфомансів.

Майданчиками для проведення фестивалю Meridian Czernowitz заявлено головну синагогу Буковини імені Ісраеля та Зельди Майберг, Центральний палац культури, двір будинку Пауля Целана, Целанівський центр, ЧНУ імені Ю.Федьковича, обласну філармонію, музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської, Центр румунської культури ім. Євдоксія Гурмузакі, костел Пречисте серце Ісуса, єврейське кладовище, а також школи, де у свій час навчались Еміль Францоз та Пауль Целан. Загалом, події в рамках поетичного фестивалю Meridian Czernowitz 2015 мають відбуватись майже в 20 локаціях по всіх Чернівцях. Літературних заходів заплановано понад тридцять.

Бажаючі можуть відвідувати на будь-який захід в рамках фестивалю безкоштовно.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...