Де підготуватись до ЗНО у Чернівцях

подготовка к вноЗовнішнє незалежне оцінювання знань для абітурієнтів є обов’язковою умовою для вступу до вищих навчальних закладів в Україні. Також варто пам’ятати, що результати ЗНО з певних предметів, зокрема, з української мови та літератури треба здавати в рамках державної підсумкової атестації. Окрім того, за умовами ЗНО 2016 у рамках державної підсумкової атестації треба буде здавати іноземну мову.

Підготуватись до ВНО допоможуть фахівці школи іноземних мов Hello. Школа Hello в Чернівцях: вул. Небесної Сотні (Стасюка), 14а, 4-й поверх, оф. 10, 11, 12. Тел. (095) 33-77-122

Якщо, наприклад, ЗНО з української мови та літератури не здати, то це відміняє участь у подальшому тестуванні з інших предметів, і для вступу у виші треба буде здавати тести повторно вже наступного року. Саме тому важливо якнайкраще підготуватись до ЗНО, приділивши цьому достатньо часу. Ми точно знаємо, де підготуватись до ЗНО найкращим чином.

Школа вивчення іноземних мов Hello надає послуги з підготовки до ЗНО з усіх необхідних предметів, які можуть зацікавити абітурієнтів. Звісно ж, підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання знань можна здійснювати самостійно, але найкращі результати можна отримати під керівництвом досвідченого викладача, спеціаліста в своїй галузі, який має досвід в підготовці випускників до складання ВНО. Крім того, підготовка до ВНО має за основу не лише накопичення знань, додатково до шкільної програми, але і необхідне для використання отриманих знань на практиці. Фахівці з того чи іншого предмету під час підготовки до ЗНО здійснюють перевірку знань та можуть попередньо оцінити, наскільки абітурієнт підготований до складання тестів в рамках ЗНО. Звертайтесь до спеціалістів, які допоможуть найкращим чином підготуватись до зовнішньго незалежного оцінювання з будь-якого предмету.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

Коментар

    • Краще піти до репетиторів