• Map View
  • Street View
  • Directions
  • Driving
  • Walking
  • Bicycling
  • Transit

Центр енергозбереження Аполло

  • 788
Опис

Адреса: м. Чернівці, вул. Вінніченко, 20

Тел. (095)  731 -76-35, (050) 934-61-81, (0372) 58-31-31

Компанія «Аполло»

Компанія «Аполло»  є однією з провідних і затребуваних організацій на ринку Чернівців та області в сфері продажу та обслуговування різної кліматичної техніки. Створена командою професіоналів 15 років тому, вже в перший рік свого існування компанія змогла домогтися успіху, міцно зайнявши топові позиції в списку лідируючих компаній.

«Аполло» — це професійна кліматична компанія з багаторічним досвідом роботи. Ми готові надати весь спектр послуг в галузі проектування та встановлення систем кондиціювання та вентиляції в приміщеннях самого різного призначення. Наша команда може спроектувати та встановити систему кондиціонування будь-якої складності і конфігурації. Ми запропонуємо вам купити та встановити кондиціонер у Чернівцях, Чернівецькій області, Снятині та ін, який буде повністю відповідати вашим вимогам в комфорті.

Співробітники компанії  «Аполло» не тільки допоможуть вам зробити оптимально правильний вибір кліматичної техніки, а й підкажуть, скільки коштує кондиціонер у Чернівцях,  і чим він відрізняється від інших моделей. Після визначення з вибором і покупки системи, висококваліфіковані інженери-монтажники проведуть установку придбаної техніки максимально оперативно і аккуратно.

Кліматичне і теплове обладнання, яке запропоноване нашою компанією, підібрано з урахуванням кліматичних і погодних особливостей регіону. Наші кваліфіковані менеджери нададуть вам всебічну підтримку, а в разі оптових придбань для офісів та підприємств порекомендують які краще купити кондиціонери. Чернівці відносяться саме до такої температурної зони, де просто не обійтися без кліматичної техніки  — а допоможе вам у виборі кондиціонера  компанія «Аполло».

Компанія «Аполло»  — це якісний сервіс, ремонт, гарантія. Продаж акондиціонерів, доставка, кваліфікований монтаж!

0 Відгуків

Відгуків немає!

Схожі