• Контакти:м. Чернівці, вул. Хотинська, 43. Тел. (050) 526-86-36
  • Map View
  • Street View
  • Directions
  • Driving
  • Walking
  • Bicycling
  • Transit

Меблі Прогрес Центр

  • Дата: Категорія:
  • 2508
Опис

 

Пропонуємо меблі відомих вирониквів: Прогрес, меблі Константа та Укрізрамеблі.

Сьогодні ВАТ «Прогрес» увійшов до числа найбільших меблевих виробників України. Виробництво зорієнтоване на задоволення потреб покупців у продукції широкого діапазону цінових категорій.

Наше виробництво, перш за все, зорієнтоване на задоволення потреб покупців у продукції широкого діапазону цінових категорій. Ми пропонуємо ринку меблі за якістю не поступаєтся зарубіжним аналогам і доступну Вам за ціною, дорогі покупці!

Наша м’які меблі налічує більше 40 моделей, деякі моделі мають можливість модульної збірки, що в умовах стандартних малогабаритних квартир дозволяє знаходити різні варіанти комбінацій модулів і розміщення меблів у приміщенні. Кожні два місяці готується дослідний зразок нового дивана або комплекту меблів, який незабаром займає гідне місце в наших фірмових салонах.

Чітко налагоджена робота колективу, використання обладнання провідних зарубіжних фірм, застосування передових технологій, а також високий професіоналізм персоналу дозволяє гарантувати безвідмовну експлуатацію меблів протягом 18 (м’які меблі) та 24 місяців (корпусні меблі).

Використовувані механізми розкладання і фурнітура відрізняються своєю довговічністю, надійністю і зручністю в експлуатації. Для оббивки виробів використовуються тканини з асортименту, що нараховує понад 1000 видів забарвлень.

Наші меблі розвозяться по фірмових магазинах тільки в спеціально обладнаних автомобілях. Наш автопарк дозволяє в максимально швидкі терміни і без механічних пошкоджень доставляти меблі в магазини, і кінцевому споживачеві.

Меблева фабрика » Константа» упевнено йде в ногу з останніми модними віяннями у сфері виробництва м’яких меблів. Для вас — цікаві зразки диванів з неординарними рішенннями: кутові дивани, дивани з системою розкладки » книжка»,» єврокнижка», » акордеон», корпусні меблі.
Надійні і якісні м’які меблі — дивани та крісла «УКРІЗРАМЕБЛІ» відповідають всім вимогам українського законодавства. Це підтверджується Сертифікатом відповідності. Продукція виготовлена ??з екологічно чистих матеріалів, що підтверджується гігієнічним сертифікатом та рекомендовано МОЗ.
Ці чудові меблі ви маєте змогу придбати у магазині Прогрес-Центр у ТРЦ Боянівка по вул. Хотинській, 43.

Ми намагаємося враховувати всі Ваші побажання, тому щиро запрошуємо — приходьте і купуйте.Відчуйте комфорт і зручність наших меблів, випробуйте радість від її придбання!

0 Відгуків

Відгуків немає!

Схожі