• Контакти:м. Чернівці, вул. Хотинська, 43. Тел. (050) 526-86-36
Більше від автора: Сайт міста Чернівці 0372
  • Map View
  • Street View
  • Directions
  • Driving
  • Walking
  • Bicycling
  • Transit

Меблі Прогрес Центр

  • Дата: Категорія:
  • 1657
Опис

 

Пропонуємо меблі відомих вирониквів: Прогрес, меблі Константа та Укрізрамеблі.

Сьогодні ВАТ «Прогрес» увійшов до числа найбільших меблевих виробників України. Виробництво зорієнтоване на задоволення потреб покупців у продукції широкого діапазону цінових категорій.

Наше виробництво, перш за все, зорієнтоване на задоволення потреб покупців у продукції широкого діапазону цінових категорій. Ми пропонуємо ринку меблі за якістю не поступаєтся зарубіжним аналогам і доступну Вам за ціною, дорогі покупці!

Наша м’які меблі налічує більше 40 моделей, деякі моделі мають можливість модульної збірки, що в умовах стандартних малогабаритних квартир дозволяє знаходити різні варіанти комбінацій модулів і розміщення меблів у приміщенні. Кожні два місяці готується дослідний зразок нового дивана або комплекту меблів, який незабаром займає гідне місце в наших фірмових салонах.

Чітко налагоджена робота колективу, використання обладнання провідних зарубіжних фірм, застосування передових технологій, а також високий професіоналізм персоналу дозволяє гарантувати безвідмовну експлуатацію меблів протягом 18 (м’які меблі) та 24 місяців (корпусні меблі).

Використовувані механізми розкладання і фурнітура відрізняються своєю довговічністю, надійністю і зручністю в експлуатації. Для оббивки виробів використовуються тканини з асортименту, що нараховує понад 1000 видів забарвлень.

Наші меблі розвозяться по фірмових магазинах тільки в спеціально обладнаних автомобілях. Наш автопарк дозволяє в максимально швидкі терміни і без механічних пошкоджень доставляти меблі в магазини, і кінцевому споживачеві.

Меблева фабрика » Константа» упевнено йде в ногу з останніми модними віяннями у сфері виробництва м’яких меблів. Для вас — цікаві зразки диванів з неординарними рішенннями: кутові дивани, дивани з системою розкладки » книжка»,» єврокнижка», » акордеон», корпусні меблі.
Надійні і якісні м’які меблі — дивани та крісла «УКРІЗРАМЕБЛІ» відповідають всім вимогам українського законодавства. Це підтверджується Сертифікатом відповідності. Продукція виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів, що підтверджується гігієнічним сертифікатом та рекомендовано МОЗ.
Ці чудові меблі ви маєте змогу придбати у магазині Прогрес-Центр у ТРЦ Боянівка по вул. Хотинській, 43.

Ми намагаємося враховувати всі Ваші побажання, тому щиро запрошуємо — приходьте і купуйте.Відчуйте комфорт і зручність наших меблів, випробуйте радість від її придбання!

0 Відгуків

Відгуків немає!

Схожі