• Контакти:м. Чернівці, вулиця Комунальників, 6 Телефон: 0372 902 927, (050) 338-29-27
 • Map View
 • Street View
 • Directions
 • Driving
 • Walking
 • Bicycling
 • Transit
Opening Hours
 • Неділя
  9:00~18:00
 • Понеділок
  9:00~18:00
 • Вівторок
  9:00~18:00
 • Середа
  9:00~18:00
 • Четвер
  9:00~18:00
 • Пятниця
  9:00~18:00
 • Субота
  9:00~18:00

Тепловер

 • 1276
Опис

9349834Адреса: м. Чернівці, вулиця Комунальників, 6

Телефон:0372 902 927, 0503382927

 

Утеплення сьогодні — одна з найактуальніших проблем для власників не лише новозбудованих , а й новореконструеваних будівель. Сьогодні при постійному зростанні ціни на газ та енергоносії, це дуже актуально. Досягти значного економічного ефекту та комфортності завдяки збереженню тепла при одночасному підвищенні рівня вогнезахисту та звукопоглинання – ось одна із найбільших переваг ЕКОВАТИ, ВЕРМИКУЛІТУ та ПЕРЛІТУ. Теплоізоляційні матеріали — один з ключових елементів сучасного будівництва. Формально відповідають за зниження втрат тепла, вони впливають на багато параметрів, будь то мікроклімат житлових і офісних приміщень, витрати їх власників на комунальні послуги, довговічність будівель, ефективність теплових агрегатів і систем транспортування енергоносія — від окремих підприємств до міських енергосистем.

Теплоізоляційні матеріали (утеплювачі) — вироби, використовувані для теплової ізоляції конструкцій будівель і споруди, технологічного обладнання і т.д. Сучасні утеплювачі (матеріали для теплоізоляції) відрізняються міцністю, високою пористістю, низькою теплопровідністю і незначною обємною масою.
Головне завдання будівельного утеплювача — забезпечити значне зниження втрат тепла в холодну пору року і забезпечити постійну температуру в заданих межах всередині будівлі незалежно від діапазону коливань температури зовнішнього повітря.

Є в наявності вся лінійка продукції торгової марки ТЕПЛОВЕР, на основі природних наповнювачів, що володіють високими тепло — звукоізоляційні характеристики.

1. Штукатурка Lignt — для теплоізоляції вертикальних і горизонтальних поверхонь, для внутрішнього і зовнішнього застосування.

2. Штукатурка Standart — для безшовної теплоізоляції і вирівнювання стін приміщень, балконів, віконних і дверних прорізів. Використовується як всередині так і зовні.

3. Штукатурка Lime — бактерицидна вапняна суміш для внутрішніх робіт, полегшена перлітом.

4. Штукатурка Premium + — гідрофобна теплоізоляційна суміш для вирівнювання і декорації стін з енергоефективних матеріалів та її захисту від вологої навколишнього середовища.

5. Набриск — для підготовки стін для штукатурення з тепловою добавкою.

6. Шпаклівка — для вирівнювання стін, усунень тріщин в штукатурках на цементній основі і підготовці стін для нанесення декоративного покриття з тепловою добавкою.

7. Короїд — Для виконання декоративних робот вручну. Стійка до механічних пошкоджень. Рекомендована для систем утеплення з високими показниками паропроникності.

8. СТЯЖКА П-400 — Застостосовуєтся на горизонтальних поверхнях всередині приміщень.
Рекомендована у якості теплоізоляційного прошарку. Теплоізоляційна — Пластична

9. Теполоізоляційний мурувальний розчин — Для кладки стінових матеріалів з підвищеними теплоізоляційними властивостями .

10. Эковата – уникальный , экологически чистый и недорогой, строительный тепло-звукоизоляционный материал.

Благодаря такому составу, материал абсолютно безопасен при производстве, монтаже и эксплуатации. Он отлично обеспечивает сопротивление развитию огня, не гниет, не плесневеет, препятствует распостранению грызунов, не дает усадки на протяжении всей эксплуатации. Обладает отличными звукопоглащающими свойствами.
По соотношению цена/качество является отличной альтернативой широко распостраненным материалам – минеральным, базальтовым ватам, стекловатам, керамзиту, экструдированному пенополистиролу.

11. Перлит — незаменимый экологически чистый материал для утепления уже существующих построек и строящихся, имеющих пустотелые стены. Цена его самая низкая по сравнению с аналогичными материалами.

Преимущества:

1. Безопасный для применения внутри жилых помещений
2. Соответствует современным нормам пожарной безопасности. Не горит.
3. Долговечный.
4. Не требует предварительного выравнивания основания.
5. Экологически чистый, полностью отсутствуют вредные химические элементы.
6. Не вызывает аллергических реакций, раздражения кожи.
7. Высокое паропроникновение, что позволяет стенам дышать.
8. Абсолютное безразличие насекомых и грызунов к перлиту и изделий из него.
9. Не гниет.
10. Устойчивость к перепадам температур.
Коофициэнт теплопроводности 0,043…0,053 Вт/м*К.
Рабочая температура использования материала 273* до 900*С.

0 Відгуків

Відгуків немає!

Схожі