• Контакти:тел. для консультацій (050) 519-08-90
 • Map View
 • Street View
 • Directions
 • Driving
 • Walking
 • Bicycling
 • Transit
Opening Hours
 • Неділя
  9:00~18:00
 • Понеділок
  9:00~18:00
 • Вівторок
  9:00~18:00
 • Середа
  9:00~18:00
 • Четвер
  9:00~18:00
 • Пятниця
  9:00~18:00
 • Субота
  9:00~18:00

Слухові апарати Реотон

 • 1257
Опис

Шестаков Денис Вікторович, лікар лор-сурдолог. Офіційний представник РеОтон-Відекс в м.Чернівці

тел. для консультацій (050) 519-08-90

Проблема слуху — одне з найбільш поширених у світі захворювань. В даний час близько 10% людей мають цю недугу. У той час як багатьом з нас доведеться звикнутися з думкою про те, що втрата слуху незворотна, це не означає, що ми повинні також звикнутися з низькою якістю життя, пов’язаним з цією проблемою.
Пройшовши діагностику слуху, підібравши слуховий апарат і почавши користуватися ним, Ви можете розірвати замкнене коло проблем, пов’язаних з порушеннями слуху, і знову насолоджуватися раніше втраченими мелодіями життя.

Для Вас пропонуються моделі слухових апаратів (внутрішньоканалні, вушні і завушні), які допоможуть Вам подолати будь-які проблеми слуху.

Діагностика слуху

Першим етапом системної допомоги людям з порушеннями слуху є професійно точна діагностика, яка включає виявлення причини, визначення можливого способу лікування або компенсації порушень слуху.
Діагностика слуху включає:

1. Огляд лікарем-сурдолог, визначення стану середнього вуха.

2. Визначення характеру і ступеня порушення слуху в результаті проведення аудіометричних досліджень. Якщо пацієнтом є дитина раннього віку або новонароджений, то застосовуються спеціальні об’єктивні методи дослідження — комп’ютерна аудіометрія.

3. Постановка діагнозу і пропозиція можливих способів для компенсації порушень слуху. Якщо порушення слуху мають незворотний характер, то пацієнтові пропонується підібрати і настроїти за допомогою комп’ютера сучасний слуховий апарат.

Фірма Widex відкрила нову еру у виробництві слухових апаратів. Багато технологій, які застосував Widex в слухових апаратах SENSO, стали світовою сенсацією і стандартом для інших виробників слухових апаратів.
На сьогоднішній день РеОтон пропонує широкий вибір цифрових слухових апаратів фірми Widex, яка на відміну від інших фірм виробляє свої апарати тільки в Західній Європі.

Inteo — найбільш передова серія слухових апаратів компанії WIDEX. У той же час це перші в світі слухові апарати, які забезпечують індивідуалізоване звучання для клієнта.

Це стало можливим завдяки новій технології «Інтегрованої обробки сигналу», де вперше всі процеси в слуховому апараті взаємопов’язані, потреби клієнта проаналізовані і записані в ядро ??слухового апарату, і переваги користувача взаємопов’язані з самими передовими технологіями. Дана технологія характеризується усталеним в електроніці терміном High Definition, який визначає вищий клас техніки, високоточну обробки звуку в слуховому апараті і найвищу якість звучання.

При розробці апаратів серії Inteo компанія Widex поставила високі вимоги до нової серії: Істотне поліпшення розбірливості мови в галасливих обставинах Ясна звучання звуків навколишнього середовища Індивідуалізований комфорт звучання у всіх звукових обстановках Управління слуховим апаратом за допомогою пульта дистанційного керування.

Слухові апарати Inteo

Inteo з системою інтегрованої обробки сигналу включає:

Динамічний інтегратор — ядро ??слухових апаратів Inteo. Індивідуальні потреби і переваги користувача зберігаються і інтегруються в Динамічному інтеграторі і служать основою для всіх процесів, що здійснюються в слуховому апараті.
Високоточний аналіз звуку — новий стандарт для способів аналізу звуку. Даний метод аналізу звуку є вельми точним і включає в себе класифікацію всіх звукових обстановок, в яких знаходиться користувач. Дана класифікація потім використовується для обробки сигналу Inteo.
Високоточна обробка звуку — найбільш передова, з доступних сьогодні, систем обробки звуку для слухових апаратів, яка об’єднує всі процеси обробки сигналу Inteo, завдяки чому можна забезпечити повністю індивідуалізоване звучання для всіх користувачів.

Високоточний оптимізатор систем — унікальна система забезпечує оптимальну функціональність слухового апарату у всіх ситуаціях. Системний оптимізатор Inteo включає в себе авто-спостереження узгодження мікрофонів, енергоспоживання і всіх підключених аксесуарів.

Inteo — мистецтво задоволення вимог клієнта

У слухових апаратах серії Inteo втілені такі якості, як відчутне покращення розбірливості мови, усунення зворотного зв’язку при використанні апарату, досягнення приємного звучання без ефекту «як в бочці» (при цьому без погіршення характеристик посилення). Застосовується розширений діапазон чутності високих частот, проводиться оптимізація ефективності, досягнуто оптимальне якість звуку.

Inteo — новий рівень професійної гордості

В основній і в точній настройці присутня висока ступінь гнучкості і точності. Діє система реєстрації даних, що записує звуки. Використовуються ефективні інструменти в точній настройці і консультуванні. Є широкий модельний ряд для забезпечення задоволеності кожного клієнта.

Поліпшення розбірливості мови в галасливій обстановці — одне з найбільш значущих бажань всіх категорій користувачів слухових апаратів.

Для вирішення цього завдання компанія Widex розробила серію слухових апаратів AIKIA, де високотехнологічні функціональні можливості гармонійно поєднуються з ціною і знаменитим якістю Widex. Такий баланс якостей робить AIKIA прекрасним вибором для тих, хто хоче придбати слуховий апарат в середньому класі.

Слухові апарати AIKIA працюють на основі технології «Інтегрована обробка сигналу», координуючи всі процеси слухового апарату в 10 незалежних каналах.

Надаємо Вашій увазі основні видатні характеристики апарату:

Детальний аналіз звуку AIKIA: надає покращене звучання мови в галасливих обставинах, за допомогою детального аналізу навколишнього оточення, визначення часу і місця появи звукових сигналів і шуму. Запобігає свист слухового апарата за допомогою ефективної системи придушення зворотного зв’язку. Надає можливість запису певних звукових ситуацій, за допомогою яких фахівець може підлаштувати апарат під Ваші побажання. Такий запис може проводитися фахівцем по налаштуванню і самостійно, за допомогою пульта дистанційного керування. Гнучка обробка звуку: забезпечує комфорт звучання за допомогою «інтенсифікації мови», що виділяє мова в 10 окремих каналах. Забезпечує комфорт слухання в галасливих обставинах за допомогою адаптивного локатора AIKIA, який працює незалежно в 10 каналах. Забезпечує чутність тихої мови, завдяки традиційній «розширеної динамічної компресії» Widex.

Автоматичний оптимізатор систем: збільшує час служби батарейок в порівнянні з апаратами аналогічного класу. Уможливлює твір точної настройки завдяки технології вимірювань in-situ — «сенсограмма» в 4 базисних каналах і 1 додатковому низькочастотному та обліку in-situ розміру вентиляційного отвору. Гарантує високий ступінь гнучкості в точній настройці слухового апарату. Має гнучкі програми прослуховування — 2 основних і 2 для розмови по телефону. Надає можливість управління апаратом за допомогою пульта дистанційного керування. Робить реальним перепрограмування завушного апарату в апарат з відкритою налаштуванням AIKIA Elan, що дозволяє вирішити проблему оклюзії — звучання «як в бочці». Сумісно з системою Widex Scola.
7 моделей в серії слухових апаратів Widex AIKIA: від слухового апарату невидимки до потужного завушного апарату.
Апарати серії AIKIA — прекрасний вибір для тих, хто хоче придбати слуховий апарат в середньому класі, де оптимально збалансовані функціональні можливості і ціна.
З серією Flash компанія Widex надає вашій увазі переваги новітньої технології «Інтегрована обробка сигналу», чудово зарекомендувала себе в серіях Inteo і AIKIA, в слухові апарати більш економічного цінового класу.
Основна характеристика слухових апаратів серії Flash може бути виражена в наступному викладі: Flash — легше звуку. Це має на увазі під собою такі якості, як:

Легкість звуку. Передова технологія «Інтегрована обробка сигналу» оптимізує і погоджує всі процеси в слуховому апараті, даючи комфортне, чітке звучання і ясність мови. Розподіл звуку відбувається в 5 каналах на 5 частотних смугах. Присутній «Адаптивний локатор Flash», який безперервно проводить настройку і виділяє мова в галасливій обстановці. Відбувається активне безперервне придушення заважає шуму за допомогою модуля «Інтенсифікація мови», а так само безперервне відстеження і придушення «свисту» апарата системою усунення зворотного зв’язку. Працює «Розширена динамічна компресія», що забезпечує сприйняття дуже тихих звуків.

Легкість використання

Отже: Слухові апарати Flash надають можливість перетворення завушного апарату FL 9 BTE в слуховий апарат з «відкритою налаштуванням» Flash Elan, для зменшення звучання, «як в бочці». Налічує 4 програми прослуховування — 2 «звукових» і 2 з режимом «телефонної котушки». Слуховий апарат автоматично виявляє електронні пристрої, до яких він підключений, в тому числі систему Widex Scola. Додаткова перевага — збільшений термін служби батарейок.
Легкість налаштування. Налаштування апарату проводиться за допомогою програми Compass і портативного пульта IP5. У режимі «Сенсограмма» в 4 частотних каналах проводиться точне вимірювання порогів слуху при надягнутому слуховому апараті. Для подальшою точної настройки, самим апаратом проводиться довгострокова запис звукових середовищ користувача.
Полегшена ціна. У серії Flash використовуються функціональні можливості технології «Інтегрована обробка сигналу», які застосовуються так само в більш досконалих і дорогих серіях Inteo і Aikia. Працюють основні перевірені функції апаратів Widex — «Сенсограмма», «розширена динамічна компресія», «інтенсифікація мови». Застосовуються нові технології в економічному ціновому класі апаратів — «адаптивний локатор», «відкрита настройка», «інтегрована обробка сигналу».
Існує 7 моделей в серії слухових апаратів Widex Flash: від слухового апарату невидимки до потужного завушного апарату. тел. для консультацій (050) 519-08-90, Чернівці, ул.Южная-Кільцева, 1а
Апарати серії Flash — включають в себе переваги більш досконалих серій слухових апаратів, залишаючись при цьому в економічному ціновому класі. Апарати серії Flash представляються птімальним вибором для користувачів, для яких ціна є таким же важливим чинником при визначенні вибору, як і перевірені функціональні можливості.

0 Відгуків

Відгуків немає!

Схожі