• Контакти:вул. Авангардна, 53 вул. Героїв Майдана, 85 вул. Садова, 6
 • Map View
 • Street View
 • Directions
 • Driving
 • Walking
 • Bicycling
 • Transit
Opening Hours
 • Неділя
  9:00~18:00
 • Понеділок
  9:00~18:00
 • Вівторок
  9:00~18:00
 • Середа
  9:00~18:00
 • Четвер
  9:00~18:00
 • Пятниця
  9:00~18:00
 • Субота
  9:00~18:00

Сінево Чернівці

 • 5212
Опис

Контакти лабораторії  Сінево у Чернівцях:

вул. Авангардна, 53
вул. Героїв Майдана, 85
вул. Садова, 6

Ви зможете зробити в лабораторії:

 • Загальноклінічний аналіз крові у Чернівцях
  Аналіз крові на антитіла
  Аналіз крові на ВІЛ
  Аналіз крові на алергени
  Аналіз крові на RW
  Аналіз крові на кальцій
  Аналіз на вірус Епштейна-Барра
  Аналіз на калій
  Аналіз крові АСТ
  Аналіз крові на ферменти печінки (печінкові показники)
  Аналіз крові на каріотип
  Аналіз крові на згортання (коагулограма)
  Аналіз крові на хелікобактер
  Аналіз крові на онкомаркери
  Аналіз крові на токсоплазмоз
  Аналіз крові на паразитів
  Аналіз крові на цукор
  Генетичний аналіз крові
  Імунологічний аналіз крові
  Імуноферментний аналіз крові
  Аналіз крові на бореліоз
  Аналіз крові на гепатит
  Аналіз крові на лямблії
  Аналіз крові на ПСА
  Аналіз крові на стерильність
  Аналіз крові на ХГЧ
  Тест на тромбодінаміку
  Аналіз сечі
  Аналіз калу
  Копрологія (загальний аналіз калу)
  Аналіз мокротиння
  Аналіз на цитологію
  Аналіз на гормони
  Аналіз грудного молока
  Мазок
  ПЛР діагностика
  Спермограма
  Аналізи ЗПСШ
  Запальні захворювання статевих органів
  Аналіз на хламідіоз
  Аналіз на мікоплазмоз
  Аналіз на сифіліс
  Аналізи перед вагітністю
  Генетичний аналіз
  Аналіз крові на ТОРЧ інфекції
  Аналізи при захворюванні нирок
  Аналізи крові

Та інші аналізи

Кров відіграє важливу роль у життєдіяльності організму людини: забезпечує внутрішні органи поживними речовинами, захищає організм від інфекцій і виконує інші необхідні функції. Більшість захворювань тим чи іншим чином впливають на склад крові. Ось чому так важливо при підозрах на будь-яку патологію здавати аналізи крові.

Аналіз крові — це основне лабораторне дослідження, яке проводиться при будь-якому захворюванні або патології. Це досить простий, доступний технічно і недорогий за вартістю метод дослідження, що визначає основні (специфічні і неспецифічні) зміни стану внутрішнього середовища людини.

У власній лабораторії   центру Сінево, яка регулярно бере участь у міжнародних програмах контролю якості та давно заслужила довіру пацієнтів, Ви можете здати сотні видів будь-яких досліджень крові.

У нас є можливість зробити експрес аналіз крові, точні результати якого Ви отримаєте в максимально короткі терміни на руки або по електронній пошті. Якщо Ви обмежені в часі або просто не хочете чекати, звикли до якісного, швидкому обслуговуванню і Вам необхідно терміново зробити аналіз крові — звертайтеся в Сінево.

При необхідності ми приїдемо до Вас — у нас працює Служба забору аналізів вдома і в офісі. Лабораторно-діагностичні дослідження Сінево охоплюють всі напрямки лабораторної діагностики, затребувані в сучасній медицині.

Клінічний (загальний) аналіз крові

Клінічний аналіз крові є найпростішим і найбільш інформативним дослідженням. З його допомогою можна визначити рівень гемоглобіну, еритроцитів, гематокриту, лейкоцитів, тромбоцитів, лімфоцитів та інших компонентів крові. Отримані показники можуть свідчити про наявність різних захворювань.

Для розгорнутого дослідження також застосовується повний (розгорнутий) аналіз крові, який заснований на більш повному вивченні елементів крові.

Біохімічний аналіз крові

Цей вид аналізу крові допомагає визначити рівень таких речовин, як глюкоза, вітаміни, білки, амінокислоти і мікроелементи. Зробивши біохімічний аналіз крові, можна виявити захворювання серцево-судинної системи, печінки, нирок, а також онкологічні захворювання.

Ми розуміємо, що від якості наданих лабораторних послуг безпосередньо залежить здоров’я, а іноді і життя пацієнта. Незважаючи на високі стандарти роботи, яких дотримуються наші фахівці, ми намагаємося утримувати прийнятні ціни на платні аналізи крові. Тому діагностика в Сінево доступна практично всім.

Визначення групи крові

Визначення групи крові може знадобитися при переливанні крові та її компонентів, а також під час планування та ведення вагітності. Аналіз для визначення резус-фактора показує сумісність людей за імунологічними показниками крові.

Аналіз крові на цукор

Цей вид аналізів виконується як при первинному діагностуванні цукрового діабету, так і в процесі лікування захворювання. Призначається при виникненні симптомів цукрового діабету: виснажлива спрага, часте сечовипускання, слабкість, погано загоюються рани.

Аналіз крові на ХГЧ

Аналіз крові на ХГЧ (хоріонічний гонадотропін людини) застосовується для діагностики вагітності. Хоріонічний гонадотропін людини — це гормон вагітності, який виробляється не організмом жінки, а ембріоном. Як правило, аналіз на ХГЧ здатний визначати вагітність вже через 6-10 днів після зачаття.

Здати платно аналіз крові в Чернівцях влаобраторії Сінево  також можна з метою дослідження крові на гормони, алергени і холестерин. Крім цього, у нас проводять серологічні, імунологічні, гістологічні та цитологічні дослідження, ПЛР-діагностику та аналізи на виявлення ВІЛ, гепатитів та онкологічних захворювань. Всі діагностичні дослідження проводяться в зручний Вам час і недалеко від метро, ??що дозволяє здати аналіз крові як планово, так і терміново.

Підготовка до аналізу крові

Пам’ятайте, що від якості Вашої підготовки залежить точність результатів дослідження, а, значить, успішність терапії.

При проходженні лабораторного дослідження, біологічним матеріалом якого є кров, необхідно з’явитися в клініку в ранкові години і натщесерце. Перед деякими аналізами не рекомендоване приймати певні продукти харчування та лікарські препарати, а також заборонені заняття фітнесом і надмірні фізичні навантаження — вони можуть вплинути на вірність результатів. Якщо Ви приймаєте будь-які препарати і Вам необхідно здати аналізи, проконсультуйтеся з лікарем. Тільки фахівець зможе дати абсолютно вірні рекомендації.

0 Відгуків

Відгуків немає!

Схожі