• Контакти:Адреса: м Чернівці Тел. 050 69-111-96, 096 29-00-299 Синиця Микола
  • Map View
  • Street View
  • Directions
  • Driving
  • Walking
  • Bicycling
  • Transit

Ковані вироби, художня ковка

  • 2814
Опис

Адреса: м Чернівці

Тел. 050 69-111-96, 096 29-00-299 Синиця Микола

Ви можете вибрати варіанти художнього кування і виробів за нашими ескізами, а також замовити унікальні вироби, втіливши в реальність плоди своєї творчої фантазії.

Для Вас ми пропонуємо ковані вироби власного виробництва: Ворота, хвіртки козирки паркани гвинтові сходи альтанки ковані огорожі флюгери Ковані решітки камінні решітки камінні набори ковані меблі ковані сходинки клітки для тварин перила та ін.

У всі часи кована продукція являє собою модне, функціональне, надійне і естетично привабливе доповнення будь-якого дизайнерського рішення. Стиль, міцність, довговічність — все це характеристики кованої продукції.

Ковані забори й огорожі

Паркан — обов’язкова складова будь-якого об’єкта нерухомості. Ця конструкція виконує важливу функцію — огороджує і захищає внутрішній простір двору. Величезною популярністю зараз користуються ковані огорожі, що й не дивно, адже для них характерно краще поєднання міцності, надійності з витонченості.
Ковані забори, можуть бути виготовлені в різних стилях. Різноманітність варіантів дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої людини — деякі ковані огорожі ефектно виглядають на тлі великих будівель, інші відмінно підійдуть для саду. Кований паркан, не тільки важливий елемент ландшафтного дизайну, а й надійне і обов’язковий засіб для охорони прилеглої до будинку території
Необхідним доповненням кованих огорож є ковані ворота. Взагалі можуть сказати дуже багато про господаря будинку. Адже ковані ворота, це перше що бачить людина, наблизившись до вашого будинку перехожому. Лише мигцем глянувши на паркан можна оцінити смак господаря дома.Увідев розкішний, красіивй і надійний паркан, мимоволі почнеш поважати і господаря будинку .. Ось чому так необхідно приділити цій конструкції особливу увагу.

Безсумнівно, кована продукція, крім своїх високих якісних і функціональних характеристик, є ще й своєрідним елементом престижу. Ковані вироби здатні створити неповторний вигляд будь-якого інтер’єру і архітектурної споруди.

Ми вкладаємо в роботу, не тільки свою працю, а й серце, тому ваші ковані вироби будуть відрізнятися якістю і надійністю.

 

0 Відгуків

Відгуків немає!

Схожі