Ресторан Панська гуральня працює до 2 ч. ночі

Рішення про встановлення нічного режиму роботи з 10:00 до 02:00 ресторану Панська Гуральня по вулиці Ольги Кобилянської прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Суб’єкта господарювання попереджено про необхідність забезпечення виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» як працівниками закладу, так і його відвідувачами, у тому числі на прилеглій до закладу території. Разом з тим відмічено, що відповідно до Положення про встановлення режиму роботи закладам торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.11.2011р. №751/20 (зі змінами), при надходження обґрунтованих скарг мешканців, виконавчий комітет міської ради має право прийняти рішення про припинення дії встановленого режиму роботи закладу.

Контакти:

Телефон: (050) 473-35-55

Адреса:

Місто Чернівці, вул. О. Кобилянської, 5

Також рішенням виконавчого комітету міської ради прийнято рішення відмовити у встановленні цілодобового режиму роботи автомийки з пунктом обслуговування водіїв та автомобілів на вулиці Юрія Гагаріна, 81-А у зв’язку зі скаргами мешканців прилеглого будинку.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Ресторан Venezia — розкішне місце вашого...

Саме жіноче свято весни відбудеться вже зовсім скоро — час ВконтактеFacebookTwitt...

thumbnail
hover

Ресторани Чернівців та Буковини на 8...

Міжнародний жіночий день — це свято, яке відзначається по всьому світу. З ...

thumbnail
hover

Доставка води у Чернівцях

Компанія Чиста вода — на ринку Чернівців працює багато років. 7 причин зам...