Ресторан Колвік оновив інтер’єр. Фото

image-------------------------8f7f1aafc5-VРесторан Колвік в селі Мамаївці, Чернівецька область, запрошує дорогих гостей оцінити оновлений інтер’єр закладу і оцінити унікальну і вишуканої атмосферу.

Конт. тел. ресторану Колвік — (050) 374-17-30, (050) 338-05-58. Всі контакти, опис, фото і 3D-панорами ресторану дивіться тут

Колвік — це не просто ресторан, де можна смачно поїсти і відпочити від щоденної суєти. Тут ви зможете розслабитися душею і тілом, зануритися в свято з головою і відчути себе тим, ким ви тут і є — найдорожчими і довгоочікуваними гостями. Оновлений інтер’єр ресторану Колвік — це дивовижне поєднання витонченості, високого стилю і незвичайного затишку. В оновленому інтер’єрі використані світлі відтінки — колір топленого молока, кремові відтінки гармонійно виглядають в поєднанні, доповнюють один одного, а разом з вишуканою позолотою, яка зустрічається в оформленні, виглядають ще багатшими, витонченішими. Велика кількість квіткових композицій, спадаючих драпіровок, цікавих візерунків — все це дозволило створити дивовижну гру кольорів, відтінків і текстур, які створюють незвичайну атмосферу.

Ресторан Колвік оновив не тільки інтер’єр. Також до уваги гостей представлені також нові та оригінальні фотозоні. Тут можна зробити оригінальні знімки, відобразити щирі і неповторні емоції, і фотозоні ресторану Колвік стануть для цього чудовим фоном, що доповнює композицію. Нижче дивіться оновлені фото інтер’єру ресторану Колвік!

Ресторан Колвік запрошує гостей для організації святкових банкетів — днів народження, ювілеїв, хрестин, девичников і парубоцьких, вечірок з приводу заручин, а також, безумовно, яскравих і красивих весіль! Приголомшливий новий інтер’єр ресторану Колвік, чудові фотозоні і зона для виїзної церемонії дозволить молодятам стати справжніми зірками, а їхні гості зможуть стати гостями на червоній доріжці найголовнішої події року — шикарною і незабутнього весілля. Будь-яке свято, будь-яке весілля в ресторані Колвік — це неповторна подія, яке зможе надовго запам’ятатися у вашій пам’яті, адже персонал ресторану вкладає в підготовку і організацію святкових банкетів та інших заходів не тільки свої зусилля, але серце і душу, тому свята в ресторані Колвік завжди проходять в атмосфері незвичайного затишку, комфорту і піднесеного настрою. Тут по-справжньому відчувається аура тепла і душевності, якій ресторан Колвік ділиться з улюбленими гостями.

У ресторані Колвік тепер стало ще комфортніше, затишніше, нарядно і святковіше! Приходьте і переконайтеся в цьому самі!

Прикріплення

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар