Перетяжка салонів Чернівці

Тел. +38 (050) 536-74-90
e-mail: info@korablik.com.ua
http://korablik.com.ua
Адреса: м. Чернівці, вул. Міколївськая, 34А

Серед автолюбителів однією з найбільш актуальних послуг є перетяжка салонів в Чернівцях — переобшивка салону, переробка салону бусу, установка сидінь, мікроавтобуса або автомобіля а також переобладнання салонів мікроавтобусів. Відомо, що з часом обшивка салону автомобіля може истончаться, приходити в непридатність, в зв’язку з чим може знадобитися перетяжка салону авто. У деяких випадках автомобіліста може не зовсім влаштовувати салон його автомобіля, тому перетяжка салону буде дуже доречним, оскільки це допоможе змінити салон транспортного засобу під свої потреби, зробити його більш цікавим, оригінальним і відповідним тим чи іншим потребам. Перетяжка салону автомобіля передбачає різні зміни — зміна матеріалу обшивки салону, фактури і / або колірної гами.

Якісна перетяжка салону передбачає не тільки заміну матеріалу обшивки на вибір замовника. Досвідчені фахівці завжди підходять до питання зі знанням справи і здійснять перетяжку салону таким чином, щоб внутрішнє оздоблення автомобіля знайшло новий стиль, стало ексклюзивним і оригінальним, а також довго прослужило. В окремих випадках можливе створення дизайн-проекту в деяких варіантах.

Процес перетяжки салону автомобіля має ряд особливостей і складнощів. Серед найбільш затребуваних і якісних матеріалів особливе місце займає шкіра. Даний матеріал, який використовується для перетяжки салонів авто, має різноманітні кольори, цікаві фактури, а також відрізняється високою якістю і довговічністю. Нерідко клієнти вибирають так звану алькантару, яка активно використовується при перетяжки сидінь, стель і стійок.

Перетяжка салону авто має на увазі зміна оббивки автокрісел. Якщо є необхідність в установці мультимедійної системи, аудіосистеми, тоді має сенс разом з перетяжкою салону зробити також перетяжку карти дверей. Перетяжка керма і ручника також входить до переліку послуг з перетяжки автосалонів. Якщо є необхідність в перетягуванні багажника, то фахівці будуть раді надати і такий вид послуг.

Роботи з перетяжки салонів авто включають в себе проведення робіт з перетяжки сидінь, зміна покриття стелі, перетяжка стійок, карт дверей, задньої полки, торпеди і центральної консолі. У деяких випадках власники авто повністю задоволені оформленням і дизайном салону, тоді необхідність у перетягуванні салону полягає в тому, щоб використовувати матеріал іншого кольору зі збереженням дизайну або ж змінити фактуру матеріалу обшивки.

Обтягування салону авто виконується вмілими фахівцями на якісному обладнанні, з використанням матеріалів, які гарантують довгий термін служби нового покриття. Виконана обшивка салону автомобіля буде повністю відповідати заявленим вимогам замовника в плані кольору, фактури, матеріалу, а також дизайну!

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...