Опалення в Чернівцях увімкнуть наприкінці жовтня

отопление тепоДо кінця жовтня, згідно з прогнозами синоптиків, в Чернівцях очікується тепла погода. У зв’язку з цим було прийнято рішення про відстрочення опалювального сезону. Тепер тепло обіцяють включити, коли середньодобова температура воздухан пуститься нижче позначки +8 градусів.

Про це повідомив глава управління ЖКГ облдержадміністраціі. Тим часом, для соціальних установ в Чернівцях тепло включили ще 10 жовтня.

За словами Левченко, на підготовку до опалювального сезону 2017-2018 було витрачено 31,3 мільйона гривень, і область готова до подачі тепла на 100%. Так, до запуску в повній мірі готові всі 697 котелень області. З них було проведено капітальний ремонт для 13 об’єктів.

За словами головного інженера МКП Чернівцітеплокомуненерго Миколи Лупула, за 2 дня була запущена 51 котельня. З огляду на теплу погоду, на даний момент функціонують тільки три з них, які забезпечують теплом будинок дитини, дитячу лікарню і школу-інтернат. Ці котельні також подають гарячу воду, крім тепла.

Також повідомляється, що на заміну тепломереж в місті необхідно 20 мільйонів гривень, в той час як виділили лише 3 мільйони 200 тисяч. Лупул зазначив, що в Чернівцях далеко не всі котельні в нормальному стані — в більше половини об’єктів протікають дахи. Поточний ремонт виконується за рахунок закладених в тариф засобів. З міського бюджету кошти виділяються на капітальний ремонт. 80% доходу Чернівцітеплокомуненерго становить розрахунок з Нафтогазом, тому на собтсвенние потрібні іноді зовсім не залишається коштів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Як перевірити фіскальний чек

Державною фіскальною службою України  реалізовано  електронний сервіс, яки...

thumbnail
hover

Отключение воды в Черновцах 17-18 октября...

Обзорную камеру водопровода сегодня, 17 октября, ремонтировать в Черновцах н...

thumbnail
hover

На Буковине за неделю зафиксировали 5...

В Черновицкой области в течение недели сейсмостанция зафиксировала 5 землет...

Залишити коментар