Опалення в Чернівцях увімкнуть наприкінці жовтня

отопление тепоДо кінця жовтня, згідно з прогнозами синоптиків, в Чернівцях очікується тепла погода. У зв’язку з цим було прийнято рішення про відстрочення опалювального сезону. Тепер тепло обіцяють включити, коли середньодобова температура воздухан пуститься нижче позначки +8 градусів.

Про це повідомив глава управління ЖКГ облдержадміністраціі. Тим часом, для соціальних установ в Чернівцях тепло включили ще 10 жовтня.

За словами Левченко, на підготовку до опалювального сезону 2017-2018 було витрачено 31,3 мільйона гривень, і область готова до подачі тепла на 100%. Так, до запуску в повній мірі готові всі 697 котелень області. З них було проведено капітальний ремонт для 13 об’єктів.

За словами головного інженера МКП Чернівцітеплокомуненерго Миколи Лупула, за 2 дня була запущена 51 котельня. З огляду на теплу погоду, на даний момент функціонують тільки три з них, які забезпечують теплом будинок дитини, дитячу лікарню і школу-інтернат. Ці котельні також подають гарячу воду, крім тепла.

Також повідомляється, що на заміну тепломереж в місті необхідно 20 мільйонів гривень, в той час як виділили лише 3 мільйони 200 тисяч. Лупул зазначив, що в Чернівцях далеко не всі котельні в нормальному стані — в більше половини об’єктів протікають дахи. Поточний ремонт виконується за рахунок закладених в тариф засобів. З міського бюджету кошти виділяються на капітальний ремонт. 80% доходу Чернівцітеплокомуненерго становить розрахунок з Нафтогазом, тому на собтсвенние потрібні іноді зовсім не залишається коштів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

За неправдиві повідомлення про мінування чернівчанин...

В кінці 2017 житель Чернівців повідомив в поліцію про мінування двох об’єкт...

thumbnail
hover

На Буковині перевищено поріг захворюваності на...

На території Чернівецької області протягом четвертого тижня поспіль відзна...

thumbnail
hover

Чернівчанин завоював перемогу на чемпіонаті світу...

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» чернівчанин Іва...

Залишити коментар