На Буковині з 15 жовтня діє заборона на вилов форелі

форельОсінньо-зимовий нерестовий заборона на вилов струмкової форелі на Буковині розпочнеться з 15 жовтня, який триватиме до 4 грудня 2017 року. В указі Управління Державного агентства рибного хорзяйства України в Чернівецькій області №85 від 19 вересня 2017 року вказані все місця заборони.

Ручеваяя форель відноситься до цінних об’єктів іхтіофауни західноукраїнського регіону. Чернівецький рибоохоронний патруль установив заборону для збереження довкілля риби в належному стані, для збереження шляхів міграції та для охорони місць нересту струмкової форелі.

Порушення правил риболовлі в період нересту тягне за собою покарання — від адміністративних штрафів аж до кримінальної відповідальності. Незначне порушення правил рибного лову на увазі попередження або штраф у розмірі від 34 до 170 гривень для громадян України та від 170 до 510 гривень для посадових осіб. Грубе порушення правил риболовлі, серед яких — рибна ловля з застосуванням електрики, вогнепальної зброї, вибухових або отруйних речовин, інших запрещениних знарядь вилову, промислових знарядь вилову особами, які не мають права на промисловий вилов, передбачає штраф в розмірі 340-680 гривень з конфіскацією засобів і знарядь вилову. Для посад осіб за такий злочин накладається штраф у розмірі 510-850 гривень також з конфіскацій знарядь і засобів вчинення правопорушення. При цьому, за кожну відловлених струмків форель також стягується страф в розмірі 340 гривень.

У разі виявлення факту порушення встановлених правил риболовлі рекомендується звертатися на гарячу лінію Чернівецького рибоохоронної патруля за телефонами (0372) 52-00-27, 066-067-38-69 або на номер гарячої лінії Держрибагентства 0-800-50-52-50 .

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Пункти обігріву в Чернівцях — адреси

У Чернівецькій області через зниження температури повітря і похолодання бу...

thumbnail
hover

Хто виграв на Маланка фест 2018...

Напередодні в Чернівцях відбувся карнавал-переберія — Маланка-фест, фест...

thumbnail
hover

Маланкафест 2018. Відео

Гучна Маланка проходить прямо зараз центральними вулицями Чернівців! Фести...

Залишити коментар