На Буковині здійснюється фото та відео фіксація державного кордону та лінії прикордонних інженерних споруд

На Буковині прикордонники Чернівецького загону за допомогою літака «Даймонд», Одеської окремої авіаційної ескадрильї, здійснювали обліт державного кордону.

Понад 250 кілометрів кордону з Румунією та вся ділянка українсько-молдовського кордону протягом трьох днів обстежена з повітря. Основною метою повітряного патрулювання було виявлення місць злету та посадки малих літальних апаратів. В тому числі за допомогою відповідного обладнання прикордонники мали змогу виявити нові маршрути переміщення контрабанди та можливі місця накопичення тютюнових виробів.

З перших днів польотів, що в майбутньому дасть можливість додатково посилити відповідні напрямки інженерними загородженнями.

Дедалі частіше прикордонникам доводиться боротися з так званою «повітряною контрабандою», коли правопорушники використовують малу авіацію для досягнення своїх цілей. Тільки з початку 2019 року на ділянці Чернівецького прикордонного загону зафіксовано 6 фактів порушення державного кордну малими літальними апаратами. В одному з яких було знешкоджено один квадрокоптер.

Нагадаємо, що протягом попередніх років в межах Чернівецької області прикордонниками виявлено 5 квадрокоптерів, 3 мотодельтаплани та 2 літаки типу АН-2, які використовувалися для переміщення тютюнової контрабанди та відстеження прикордонних нарядів.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Чернівецького

прикордонного загону

 

#

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Афіша театру міста Чернівці лютий 2022

Чернівецький академічний обласний Український музично — драматичний теа...

thumbnail
hover

Поліція затримала хлопця за неправдиве повідомлення...

Окрім цього, правоохоронці встановлюють осіб, які повідомили про небезпеку ...

thumbnail
hover

За використання підробленого посвідчення водія чернівчанин...

Поліцейські з’ясували, що порушник замовив фальшивий документ через мережу...