Козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло Гаврилюк задекларував купівлю автомобіля «Ssang Yong Rexton»

Чернівецький депутат Верховної Ради України з фракції «Народний фронт», активіст Євромайдану і козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло Гаврилюк задекларував купівлю автомобіля «Ssang Yong Rexton» за 98 тис. гривень. Про це йдеться у його декларації про майновий стан за 2018 рік.
Покупку автомобіля Гаврилюк оформив 28 грудня 2018 року. «Ssang Yong Rexton», 2008 року випуску, обійшовся депутату всього 98 тис. гривень. При цьому, на авторинку вартість даного автомобіля цього року випуску стартує від 8 тис. доларів (еквівалентно 220 тис. гривень).

Нардеп має квартиру в Чернівцях площею 32 кв. м вартістю 217 тис. 150 грн. Примітно, що депутат 28 листопада 2007 року придбав житло і цього ж дня оформив кредит на 11 тис. дол.

У декларації також вказано житловий будинок, який належить матері депутата – Марії Василівні. Будинок загальною площею сто квадратних метрів знаходиться в рідному селі Гаврилюка – Ярівці.

Ні у самого народного обранця, ні у його родичів рухомого майна, згідно з декларацією, немає. Основним і єдиним джерелом доходів для парламентарія є зарплата у Верховній Раді.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обещали погасить кредит и выманили 50000...

Дознаватели полиции расследуют обстоятельства совершения мошенничества в ...

thumbnail
hover

Статистика результатов работы полиции Буковины за...

Буковинские полицейские проанализировали результаты своей работы за январ...

thumbnail
hover

За покушение на убийство буковинские полицейские...

Во время неожиданно возникшего между двумя мужчинами конфликта, один из них ...