Козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло Гаврилюк задекларував купівлю автомобіля «Ssang Yong Rexton»

Чернівецький депутат Верховної Ради України з фракції «Народний фронт», активіст Євромайдану і козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло Гаврилюк задекларував купівлю автомобіля «Ssang Yong Rexton» за 98 тис. гривень. Про це йдеться у його декларації про майновий стан за 2018 рік.
Покупку автомобіля Гаврилюк оформив 28 грудня 2018 року. «Ssang Yong Rexton», 2008 року випуску, обійшовся депутату всього 98 тис. гривень. При цьому, на авторинку вартість даного автомобіля цього року випуску стартує від 8 тис. доларів (еквівалентно 220 тис. гривень).

Нардеп має квартиру в Чернівцях площею 32 кв. м вартістю 217 тис. 150 грн. Примітно, що депутат 28 листопада 2007 року придбав житло і цього ж дня оформив кредит на 11 тис. дол.

У декларації також вказано житловий будинок, який належить матері депутата – Марії Василівні. Будинок загальною площею сто квадратних метрів знаходиться в рідному селі Гаврилюка – Ярівці.

Ні у самого народного обранця, ні у його родичів рухомого майна, згідно з декларацією, немає. Основним і єдиним джерелом доходів для парламентарія є зарплата у Верховній Раді.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

thumbnail
hover

На Буковині здійснюється фото та відео...

На Буковині прикордонники Чернівецького загону ВконтактеFacebookTwitterGoogle+E-mail

thumbnail
hover

Віртуальний тур для Google мій бізнес...

Залучайте більше клієнтів, додавши панорами Вашого закладу або приміщення В...

Залишити коментар