Маланка фест 2018 в Чернівцях — программа

viber ima6w4534efggeУ Чернівцях 15 січня 2018 року відбудеться вже традиційний фестиваль-хід маланкарів, який отримав назву Маланка фест. Учасники фестивалю порадують гостей свята урочистою ходою, покажуть цікаві костюми, Небикновенно інсталяції та оригінальні рухомі конструкції, які з кожним роком стають все незвичайний і хитрішими.

Відкриття фестивалю заплановане на 12.00 15 січня, і хід урочисто стартує з площі Філармонії. Пізніше, подолавши маршрут центральними вулицями Чернівців, колективи маланкарів знову повернуться на площу Філармонії, де учасники традиційної маланки покажуть цікаві постановки з головної сцени фестивалю.

Маршрут ходи колективів чернівецької Маланки 2018 буде проходити з площі Філармонії через вулицю Заньковецької, по Університетській, вулиці Штейнбарга, площі Театральній, вулиці Котляревського, по площі Соборній, вулиці Франка, після учасники вийдуть на площу Центральну, і через вулиці Поштову і Чайковського знову проїдуть на площа Філармонії.

Переможців Маланка фесту 2018 визначать, як і в попередні роки, по резултат онлайн-голосування, яке протягом усього дня буде відкрито на сайті Маланка-фесту.

Організатори фестивалю підготували для переможців Маланка фесту 2018 грошові винагороди, а також компенсацію за витрати на проїзд для всіх учасників фестивалю. Так, колектив-володар першого місця отримає 50 000 гривень премії, друге і третє місця будуть премійовані відповідно 30 000 і 20 000 гривень.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Пункти обігріву в Чернівцях — адреси

У Чернівецькій області через зниження температури повітря і похолодання бу...

thumbnail
hover

Хто виграв на Маланка фест 2018...

Напередодні в Чернівцях відбувся карнавал-переберія — Маланка-фест, фест...

thumbnail
hover

Маланкафест 2018. Відео

Гучна Маланка проходить прямо зараз центральними вулицями Чернівців! Фести...

Залишити коментар