Маланка 2018 в Чернівцях. Фото

viberimag4yhdtweeТрадиційний фольклорно-етнографічний фестиваль Маланка-фест відбудеться 15 січня 2018 року в Чернівцях. Ст оржественним ходою центральними вулицями Чернівців пройдуться колективи маланкарів з різних куточків Чернівецької області, а також інших регіонів — Чернігівської, Хмельницької областей. Також заявлені до участі колективи з Польщі, Білорусі та Румунії.

Фото і відео з Маланка фесту 2018 у Чернівцях дивіться  на нашому сайті тут!

Що стосується Буковини, то найбільше учасників очікується з Кіцманського району. Всього ж в Маланка-фесті візьмуть участь 40 українських і зарубіжних колективів.

Власне, традиційна Маланка вже почала хід по Буковині. У Горбовий та деяких інших селах переберія почалася вже 1 січня. Також свято маланки влаштували 7 січня і для жителів села Бояни. У ряді районів Буковини маланкарі починають хід 13 січня, власне, на свято Маланки — на честь святої Меланії.

Організатори Маланка фесту-2018 відзначають — тематика маланки в нинішньому році буде казковою, і учасники покажуть масу цікавих образів, а також підготують гумористичні постановки. Маланкарі є, чим здивувати чернівчан і гостей міста на фестивалі.

Маланка з села Горбова Герцаївського району вже не в перший раз привозить до Чернівців величезну конструкцію, яка виступає символом року. Свого часу це був гігантський дракон — на Маланки 2014 року, величезний півень, який пройшов на Маланка фесті-2017. Крім того, в минулому році горбовчане також привезли величезного троянського коня, який виборов третє місце на конкурсі, в той час як конструкція з півнем подарувала творцям друге місце. У нинішньому році Горбовская маланка потішить гостей Маланка-фесту 2018 7-метрової рухомий конструкцією з символом року — собакою Скубі-ду, головним персонажем з однойменного мультфільму.

Маланкарі з Чагра також планують здивувати гостей Маланки-2018 в Чернівцях. Учасники вирішили підготувати мобільну конструкцію з Пегасом, на якому будуть подорожувати грецькі боги-олімпійці. У минулому році учасники з села Чагор брали участь з величним сфінксом, на якому подорожували єгипетські боги. така конструація приніс колективу перше місце нафестівале 2017 року.

І це тільки мала частина того, що належить побачити на фестивалі, адже інші учасники готують чимало сюрпризів, і крім ходи учасників відбудеться також і концерт на сцені на площі Філармонії. Голосування за кращий колектив маланки буде проходити в онлайн-режимі, і кожен може віддати свій голос за вподобаних учасників. Все це і багато іншого чекає гостей Маланка фесту-2018 15 січня. Шоу обіцяє бути красивим, видовищним, колоритним і незабутнім, адже на Буковині Маланка поєднує в собі народні традиції та сучасних персонажів, і по веселощам святковий карнавал не поступається фестивалям в інших країнах.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Як перевірити фіскальний чек

Державною фіскальною службою України  реалізовано  електронний сервіс, яки...

thumbnail
hover

Отключение воды в Черновцах 17-18 октября...

Обзорную камеру водопровода сегодня, 17 октября, ремонтировать в Черновцах н...

thumbnail
hover

На Буковине за неделю зафиксировали 5...

В Черновицкой области в течение недели сейсмостанция зафиксировала 5 землет...

Залишити коментар