Маланка 2018 в Чернівцях. Відео

маланкаЯк ми писали раніше, фестиваль Маланка фест 2018 у Чернівцях відбудеться 15 січня. Тут ви можете ознайомитися з програмою фестивалю та маршрутом ходи учасників.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті! В день проведення Маланка фесту 2018 обов’язково дивіться фото і відео Маланки 2018.

Як зазначила організатор фестивалю Оксана лелюк, в нинішньому році кількість учасників Маланка фесту побило всілякі рекорди — вже відомо про 50 колективах, які візьмуть участь в урочистій ході. Так, на фестиваль прибудуть також гості з-за кордону — це колективи з Польщі, Румунії та Білорусі. Крім того, заявлений до участі дитячий колектив маланкарів з Хмельницької області. Гості з Чернігівської області виступлять на фестивалі Маланок в Чернівцях вперше, які представлять на сцені фесту білоруську колядку.

Сюрпризи на цьому фестивалі Маланок в Чернівцях не обмежаться. Гостей Маланка фесту 2018 очікують колоритні костюми традиційної буковинської маланки, оригінальна переберія, а також незвичайні мобільні конструкції. Маланка з села Горбова готується по-справжньому здивувати чернівчан і гостей міста, представивши чергову композицію — символу нового року. У 2018 році на Маланку вони везуть кілька колективів, один з яких буде представляти семиметрову рухливу скульптуру пса Скубі-Ду з однойменного мультфільму. Другий колектив з Горбовий привезе гігантського Кінг-Конга.

Інші учасники Маланка-фесту в готують справжнє шоу, незвичайні костюми та цікаві сценки, і це все можна побачити наживо на вулицях Чернівців під час святкової ходи або в фото- і відео репортажах на нашому сайті. Слідкуйте за оновленнями!

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Пункти обігріву в Чернівцях — адреси

У Чернівецькій області через зниження температури повітря і похолодання бу...

thumbnail
hover

Хто виграв на Маланка фест 2018...

Напередодні в Чернівцях відбувся карнавал-переберія — Маланка-фест, фест...

thumbnail
hover

Маланкафест 2018. Відео

Гучна Маланка проходить прямо зараз центральними вулицями Чернівців! Фести...

Залишити коментар