Кількість хворих на грип на Буковині може зрости

грипп чЕпідемічний сезон 2016-2017 в Чернівецькій області ознаменувався 132 369 пацієнтами, які підхопили гострі респіраторні інфекції. З цієї кількості пацієнтів діти склали 91 904.

Фахівці відзначають, що кількість пацієнтів з ГРВІ в майбутньому епідемічному сезоні збільшиться на 14%. Так, кількість хворих в сезоні 2017-2018 може досягти і навіть перевищити 150 000 осіб.

Такі цифри були озвучені представниками Чернівецького обласного лабораторного центру Мінсітерства охорони здоров’я України, на підставі статистики і досвіду спостережень за грипом. Крім того, були використані дані про стан напруги імунітету до грипу у здорових людей, низький рівень вакцинації від грипу в попередні епідсезону, погіршення соціально-економічної обстановки в країні, а також інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я стосовно штамів вірусів грипу, які в майбутньому сезоні можуть циркулювати по території України.

Міністерство охорони здоров’я закликає вакцинуватися від грипу протягом всього епідемічного сезону. Вакцинацію можна починати вже з вересня.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

За неправдиві повідомлення про мінування чернівчанин...

В кінці 2017 житель Чернівців повідомив в поліцію про мінування двох об’єкт...

thumbnail
hover

На Буковині перевищено поріг захворюваності на...

На території Чернівецької області протягом четвертого тижня поспіль відзна...

thumbnail
hover

Чернівчанин завоював перемогу на чемпіонаті світу...

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» чернівчанин Іва...

Залишити коментар