Кількість хворих на грип на Буковині може зрости

грипп чЕпідемічний сезон 2016-2017 в Чернівецькій області ознаменувався 132 369 пацієнтами, які підхопили гострі респіраторні інфекції. З цієї кількості пацієнтів діти склали 91 904.

Фахівці відзначають, що кількість пацієнтів з ГРВІ в майбутньому епідемічному сезоні збільшиться на 14%. Так, кількість хворих в сезоні 2017-2018 може досягти і навіть перевищити 150 000 осіб.

Такі цифри були озвучені представниками Чернівецького обласного лабораторного центру Мінсітерства охорони здоров’я України, на підставі статистики і досвіду спостережень за грипом. Крім того, були використані дані про стан напруги імунітету до грипу у здорових людей, низький рівень вакцинації від грипу в попередні епідсезону, погіршення соціально-економічної обстановки в країні, а також інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я стосовно штамів вірусів грипу, які в майбутньому сезоні можуть циркулювати по території України.

Міністерство охорони здоров’я закликає вакцинуватися від грипу протягом всього епідемічного сезону. Вакцинацію можна починати вже з вересня.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

День міста Чернівці 2017

День міста Чернівці 2017 традиційно відбудеться в перші вихідні жовтня. У нині...

thumbnail
hover

Ресторани з живою музикою в Чернівцях

У Чернівцях представлено широке розмаїття ресторанів. Тут кожен знайде для ...

thumbnail
hover

Ресторани Чернівці, каталог найкращі ресторани в...

Ресторанний бізнес відіграє в Чернівцях велику роль, що неозброєним оком мо...

Залишити коментар