Кількість хворих на грип на Буковині може зрости

грипп чЕпідемічний сезон 2016-2017 в Чернівецькій області ознаменувався 132 369 пацієнтами, які підхопили гострі респіраторні інфекції. З цієї кількості пацієнтів діти склали 91 904.

Фахівці відзначають, що кількість пацієнтів з ГРВІ в майбутньому епідемічному сезоні збільшиться на 14%. Так, кількість хворих в сезоні 2017-2018 може досягти і навіть перевищити 150 000 осіб.

Такі цифри були озвучені представниками Чернівецького обласного лабораторного центру Мінсітерства охорони здоров’я України, на підставі статистики і досвіду спостережень за грипом. Крім того, були використані дані про стан напруги імунітету до грипу у здорових людей, низький рівень вакцинації від грипу в попередні епідсезону, погіршення соціально-економічної обстановки в країні, а також інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я стосовно штамів вірусів грипу, які в майбутньому сезоні можуть циркулювати по території України.

Міністерство охорони здоров’я закликає вакцинуватися від грипу протягом всього епідемічного сезону. Вакцинацію можна починати вже з вересня.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новий рік 2018 в Чернівці

Новорічні свята не за горами, і скоро Чернівці закружаться у святковій метуш...

thumbnail
hover

Головну ялинку привезуть до Чернівців 6-7...

Дерево для головної новорічної ялинки Чернівців вже вибрали. Струнка і пухн...

thumbnail
hover

Чернівецькі студентки перемогли на конкурсі документального...

На фестивалі документального кіно «Скарб Солідарності», який проходив 1...

Залишити коментар