1 вересня в Чернівцях — перша шкільна статистика

первый звонокСьогодні у всій Україні, в тому числі і в Чернівцях, пролунали перші дзвінки. У багатьох школах Чернівців вирішили відмовитися від букетів вчителям, а в якості парадної форми діти наділи в День знань ошатні вишиванки.

З нагоди Першого дзвоника, що знаменує початок нового навчального року 2017-2018, Чернівецька міська рада назвав важливі цифри для шкіл.

Так, в Чернівцях в нинішньому навчальному році функціонуватимуть 50 загальноосвітніх навчальних закладів. Всього в школах навчатиметься 25296 дітей в 902 класах. Середня наповнюваність в класі становить 28 учнів, що в порівнянні з минулим роком більше на 0,1.

Що ж стосується початкової школи, то класів стало на 8 більше. Налічується 11192 учня початкової школи, котоире навчатимуться в 371 класі. Так, середня наповнюваність класів в початковій школі становить 30,2.

Першокласників в нинішньому році в Чернівцях налічується 3009, що більше, ніж в минулому році, на 165 дітей.

У середній школі сформували 432 класу в складі 11765 учнів. При цьому, середня наповнюваність класів становить 27,2. У нинішньому році в старшій школі буде навчатися 2339 учнів в 99 класах, середня наповнюваність в яких становить 23,6.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП за участі таксі в Чернівцях...

ДТП за участю автомобіля однієї з служб таксі відбулося в Чернівцях на вулиц...

thumbnail
hover

В Чернівцях — акція протесту проти...

У Чернівцях активісти «Національного корпусу» перекрили рух в районі б...

thumbnail
hover

У помешканні голови Чернівціводоканалу СБУ проводять...

У квартирі начальника комунального підприємства Чернівціводоканал співроб...

Залишити коментар