1 вересня в Чернівцях — перша шкільна статистика

первый звонокСьогодні у всій Україні, в тому числі і в Чернівцях, пролунали перші дзвінки. У багатьох школах Чернівців вирішили відмовитися від букетів вчителям, а в якості парадної форми діти наділи в День знань ошатні вишиванки.

З нагоди Першого дзвоника, що знаменує початок нового навчального року 2017-2018, Чернівецька міська рада назвав важливі цифри для шкіл.

Так, в Чернівцях в нинішньому навчальному році функціонуватимуть 50 загальноосвітніх навчальних закладів. Всього в школах навчатиметься 25296 дітей в 902 класах. Середня наповнюваність в класі становить 28 учнів, що в порівнянні з минулим роком більше на 0,1.

Що ж стосується початкової школи, то класів стало на 8 більше. Налічується 11192 учня початкової школи, котоире навчатимуться в 371 класі. Так, середня наповнюваність класів в початковій школі становить 30,2.

Першокласників в нинішньому році в Чернівцях налічується 3009, що більше, ніж в минулому році, на 165 дітей.

У середній школі сформували 432 класу в складі 11765 учнів. При цьому, середня наповнюваність класів становить 27,2. У нинішньому році в старшій школі буде навчатися 2339 учнів в 99 класах, середня наповнюваність в яких становить 23,6.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

За неправдиві повідомлення про мінування чернівчанин...

В кінці 2017 житель Чернівців повідомив в поліцію про мінування двох об’єкт...

thumbnail
hover

На Буковині перевищено поріг захворюваності на...

На території Чернівецької області протягом четвертого тижня поспіль відзна...

thumbnail
hover

Чернівчанин завоював перемогу на чемпіонаті світу...

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» чернівчанин Іва...

Залишити коментар