До Чернівців з Дніпра прямують ще два нові тролейбуси

троллейбус литанЯк повідомляють в Чернівецькому тролейбусному управлінні, на маршрутах 16 травня в Чернівцях працює 62 тролейбуси. Для зручності пасажирів було вирішено тимчасово змінити маршрут тролейбуса №11, який курсує тепер від зупинки «Космо» в мікрорайоні Садгора до зупинки Дрожзавод.

Крім того, орієнтовно 18 травня в Чернівці прибудуть ще два нових тролейбуси «Дніпро-203», такі ж, як і попередні два, які обслуговують зараз маршрут №11. Сьогодні тролейбуси вирушили з Дніпра в сторону Чернівців. Орієнтовно на маршрути нові машини можуть вийти з 29 травня.

За словами виконуючого обов’язки комунального підприємства Чернівецьке тролейбусне управління Михайла Олексюка, сервісна група для обкатки і тестування нових тролейбусів прибуде до Чернівців на наступному тижні. Майстрам належить налаштувати апаратуру машин, призначених для роботи в умовах відсутності контактної мережі. Також фахівці обкатають транспорт на найважчих ділянках дороги, до яких відноситься підйом на вулиці Гагаріна.

Нові тролейбуси приєднаються до маршруту №11. Це дозволить скоротити інтервал руху транспорту на вказаній маршруті до півгодини.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Як перевірити фіскальний чек

Державною фіскальною службою України  реалізовано  електронний сервіс, яки...

thumbnail
hover

Отключение воды в Черновцах 17-18 октября...

Обзорную камеру водопровода сегодня, 17 октября, ремонтировать в Черновцах н...

thumbnail
hover

На Буковине за неделю зафиксировали 5...

В Черновицкой области в течение недели сейсмостанция зафиксировала 5 землет...

Залишити коментар