До Чернівців з Дніпра прямують ще два нові тролейбуси

троллейбус литанЯк повідомляють в Чернівецькому тролейбусному управлінні, на маршрутах 16 травня в Чернівцях працює 62 тролейбуси. Для зручності пасажирів було вирішено тимчасово змінити маршрут тролейбуса №11, який курсує тепер від зупинки «Космо» в мікрорайоні Садгора до зупинки Дрожзавод.

Крім того, орієнтовно 18 травня в Чернівці прибудуть ще два нових тролейбуси «Дніпро-203», такі ж, як і попередні два, які обслуговують зараз маршрут №11. Сьогодні тролейбуси вирушили з Дніпра в сторону Чернівців. Орієнтовно на маршрути нові машини можуть вийти з 29 травня.

За словами виконуючого обов’язки комунального підприємства Чернівецьке тролейбусне управління Михайла Олексюка, сервісна група для обкатки і тестування нових тролейбусів прибуде до Чернівців на наступному тижні. Майстрам належить налаштувати апаратуру машин, призначених для роботи в умовах відсутності контактної мережі. Також фахівці обкатають транспорт на найважчих ділянках дороги, до яких відноситься підйом на вулиці Гагаріна.

Нові тролейбуси приєднаються до маршруту №11. Це дозволить скоротити інтервал руху транспорту на вказаній маршруті до півгодини.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Рестораны Черновцов на корпоративы к Новому...

Несмотря на то, что на дворе только ноябрь, задумываться о новогодние корпор...

thumbnail
hover

Что тормозит запуск е-билета в Черновцах

билетВ Муниципальном инфоцентре рассказали о трудностях, которые возникли ...

thumbnail
hover

В центре Черновцов умер прохожий 15...

В Черновцах в четверг, 15 ноября, почти в центре города, произошел трагический...

Залишити коментар