Чернівецьких перевізників за страйк покарають штрафами

автобус маршруткаУ відділі транспорту зв’язку та енергетики департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради розповіли, що на перевізників, які влаштую страйк, складені акти про порушення, які ведуть до стягнення штрафів. Нагадаємо, що маршрутки в зв’язку зі страйком чернівецьких перевізників не ходять вже два дні — 15 і 16 травня.

Як стало відомо, письмові повідомлення про застосування штрафів були направлені двадцяти перевізникам, які працюють за тимчасовою угодою. У повідомленнях зазначено порушення, розмір штрафу, а також банківські реквізити для оплати.

Так, штраф є 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян України, і кожні 50 мінімумів стягуються за кожне порушене умова тимчасового Договору. Вказану суму перевізники повинні сплатити на вказаний в повідомленні рахунок. Деньзі стягуються в рахунок міського бюджету Чернівців. Час, що надається на сплату штрафу — 10 робочих днів з дня отримання повідомлення.

Які працюють за постійними договорами перевізникам, які не забезпечили в зазначені дні роботу транспортних засобів на маршруті, були спрямовані повідомлення про розірвання угод.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Рестораны Черновцов на корпоративы к Новому...

Несмотря на то, что на дворе только ноябрь, задумываться о новогодние корпор...

thumbnail
hover

Что тормозит запуск е-билета в Черновцах

билетВ Муниципальном инфоцентре рассказали о трудностях, которые возникли ...

thumbnail
hover

В центре Черновцов умер прохожий 15...

В Черновцах в четверг, 15 ноября, почти в центре города, произошел трагический...

Залишити коментар