Чернівецьких перевізників за страйк покарають штрафами

автобус маршруткаУ відділі транспорту зв’язку та енергетики департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради розповіли, що на перевізників, які влаштую страйк, складені акти про порушення, які ведуть до стягнення штрафів. Нагадаємо, що маршрутки в зв’язку зі страйком чернівецьких перевізників не ходять вже два дні — 15 і 16 травня.

Як стало відомо, письмові повідомлення про застосування штрафів були направлені двадцяти перевізникам, які працюють за тимчасовою угодою. У повідомленнях зазначено порушення, розмір штрафу, а також банківські реквізити для оплати.

Так, штраф є 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян України, і кожні 50 мінімумів стягуються за кожне порушене умова тимчасового Договору. Вказану суму перевізники повинні сплатити на вказаний в повідомленні рахунок. Деньзі стягуються в рахунок міського бюджету Чернівців. Час, що надається на сплату штрафу — 10 робочих днів з дня отримання повідомлення.

Які працюють за постійними договорами перевізникам, які не забезпечили в зазначені дні роботу транспортних засобів на маршруті, були спрямовані повідомлення про розірвання угод.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар