Солодкі десерти, торти в Чернівцях та Чернівецькій області

image--------------------------09635ad4a8546-VРесторан Колвік пропонує виготовлення десертів, весільних тортів і тортів до будь-яких святкових подій, тістечок на будь-який смак, а також інших солодощів. Замовлення на кондитерські вироби приймаються по Чернівцях та Чернівецькій області за помірними цінами.

Для вас представлений широкий асортимент солодощів, які припадуть до смаку страшенним ласунам і зможуть приємно здивувати навіть тих, хто до кондитерських виробів відноситься з байдужістю. Ви зможете сповна оцінити різноманітність смаків, ароматів і навіть форм. Навіть звичні начинки можуть бути обіграні в незвичайному форматі, щоб все нотки смаку можна було відчути і насолодитися ними. Кондитери ресторану Колвік постійно вдосконалюють рецепти, розробляють нові, експериментують зі смаками і представляють полюбилися вам десерти в новому прочитанні. При цьому, всі десерти — виняткової якості, створюються з найсвіжіших інгредієнтів.

В асортименті кондитерської ресторану Колвік представлені різноманітні тістечка, кекси, капкейкі, кейк-попси, чизкейки, макаруни, торти, печиво. Окрему увагу варто приділити тортам, які можуть бути створені до будь-якого вашого свята. Можна замовити торт на ювілей, до дня народження — дорослому та дитячому, на хрестини, на корпоративну вечірку, на дівич-вечір. Торти можуть бути виконані в будь-який цікавить формі (наприклад, торт на дитячий день народження в формі автомобіля, футбольного м’яча, улюбленого мультяшного персонажа і так далі), з вашими улюбленими начинками і коржами. Також торт може бути оформлений відповідно до тематики свята, в кольорах, зазначених замовником, з потрібним візерунком, ініціалами або певної написом.

Весільні торти на замовлення від кондитерів ресторану Колвік — це справжні витвори мистецтва. Вони можуть бути традиційними або з відкритими коржами, прикрашені мастикою або кремом, з різноманітними візерунками та орнаментами, прикрашені стрічками, макарунами, ягодами і живими квітами, невеликі тортики і композиції в кілька поверхів. На весільний торт може бути нанесена будь-яка напис, ініціали молодят, дата весілля та інше. Ексклюзивний торт на весілля, виготовлений за індивідуальним замовленням — це дуже смачний десерт, який разом з тим виступає в ролі символу, прояви поваги гостям на весіллі і бажанням поділитися радістю і щастям від возз’єднання двох люблячих сердець. Весільний торт повинен гармонійно поєднуватися зі стилем та кольоровою гамою весілля, вписуватися в загальну атмосферу і, разом з тим, бути смачним. Саме такі весільні торти, а також інші солодощі пропонують кондитери Колвік, які вкладають в кожен виріб свій талант, вміння і любов до своєї справи.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар