Бенкетні пропозиції від ресторану Надія

5183Вишуканий і стильний ресторан «Надія» розташований на невеликому віддаленні від міської суєти — в 2 км від Чернівців. Вашій увазі представлені розташовані на двох рівнях зали — бенкетний і танцювальний, а також абсолютно новий зал, оформлений в класичному стилі. У ресторані комфортно розміститься до 400 гостей.

Ресторан «Надія» пропонує організувати для вас святкування будь-яких важливих подій, і все, що від вас вимагатиметься — це насолоджуватися святом. Про відмінному відпочинку, смачних стравах і приятгной обстановці подбає персонал ресторану «Надія». Ми готові прийняти дні народження, корпоративні вечірки, весілля та ювілеї, випускні вечори та багато іншого.

Конт. тел.: (050) 673-23-55, (050) 577-69-56

Задовольнити вимогливі смаки гурманів здатні вишукані страви від шеф-кухаря ресторану. До будь-якого свята відмінним доповненням буде виконання популярних композицій музичним колективом ресторану «Надія».

На території ресторану «Надія» є комфортний паркінг для гостей. Є можливість організувати приголомшливо красиву виїзну церемонію реєстрації шлюбу.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

thumbnail
hover

На Буковині здійснюється фото та відео...

На Буковині прикордонники Чернівецького загону ВконтактеFacebookTwitterGoogle+E-mail

thumbnail
hover

Козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло...

Чернівецький депутат Верховної Ради України з фракції «Народний фронт» Вко...

Залишити коментар