Бенкетні пропозиції від ресторану Надія

5183Вишуканий і стильний ресторан «Надія» розташований на невеликому віддаленні від міської суєти — в 2 км від Чернівців. Вашій увазі представлені розташовані на двох рівнях зали — бенкетний і танцювальний, а також абсолютно новий зал, оформлений в класичному стилі. У ресторані комфортно розміститься до 400 гостей.

Ресторан «Надія» пропонує організувати для вас святкування будь-яких важливих подій, і все, що від вас вимагатиметься — це насолоджуватися святом. Про відмінному відпочинку, смачних стравах і приятгной обстановці подбає персонал ресторану «Надія». Ми готові прийняти дні народження, корпоративні вечірки, весілля та ювілеї, випускні вечори та багато іншого.

Конт. тел.: (050) 673-23-55, (050) 577-69-56

Задовольнити вимогливі смаки гурманів здатні вишукані страви від шеф-кухаря ресторану. До будь-якого свята відмінним доповненням буде виконання популярних композицій музичним колективом ресторану «Надія».

На території ресторану «Надія» є комфортний паркінг для гостей. Є можливість організувати приголомшливо красиву виїзну церемонію реєстрації шлюбу.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...