Загублену німкеню виявили на Буковині

немка в германии28-річна громадянка Німеччини, яка прибула в Україну 1 червня, але після того пропала, була знайдена в Чернівецькій області. Про це повідомили в обласному управлінні Державної міграційної служби.

Співробітник поліції виявив німкеню в селі Верхні Станівці Кіцманського району в лісосмузі недалеко від місцевого ресторанного комплексу. При собі у дівчини не було ні засобів зв’язку, ні грошей.

Лілі Боянвзіев зазначила, що подорожувала сама, і тільки недавно побувала в Румунії, в Карпатах. Готівки у неї при собі не було, тому перебуваючи в Чернівецькій області, вона намагалася знайти роботу. Готівкою у дівчини була всього одна гривня. При цьому, пояснити правоохоронним органам, чому вона в лісі без грошей і телефону, дівчина не змогла. Також неясно, чому іноземка не вернулась в німецьке консульство або в органи української влади.

Через співробітників консульств Німеччини в Чернівцях і у Львові вдалося сконтактувати з батьком дівчини. Як з’ясувалося, він вже подав в розшук, зазначивши, що дочка вже два місяці не виходить на зв’язок.

Варто зазначити, що державний кордон Лілі перетинала офіційно, без будь-яких порушень, і проблем з міграційною службою не мала. Зараз вона вже у себе на батьківщині.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП в Чернівцях на Героїв Майдану...

На вулиці Героїв Майдану в Чернівцях у вівторок, 17 липня, сталася аварія. Про ...

thumbnail
hover

В Чернівцях вирішено проблему з нестачею...

Інформацію про брак хлору для очищення водопровідної води спростували в ком...

thumbnail
hover

На Буковині помер сильно обгорілий чоловік

В результаті роботи зі зварювальним апаратом 29-річний буковинець Андрій Про...

Залишити коментар