За неправдиві повідомлення про мінування чернівчанин відсидить 4 роки

анон звонокВ кінці 2017 житель Чернівців повідомив в поліцію про мінування двох об’єктів — кафе-бару Діоніс на вулиці Комарова, а також лікарні на вулиці Фастівській. Обидва повідомлення про мінування виявилися неправдивими. За свій вчинок черночанін відповідатиме, відбуваючи покарання в ув’язненні протягом 4х років.

Відповідно до наведеного в Єдиному реєстрі судових рішень вироком, чоловік за допомогою таксофона на вулиці Ентузіастів, 5, звернувся на спецлінію за номером 102 і повідомив анонімно про мінування кафе «Діоніс». Це сталося увечері 18 листопада, приблизно о 22:05. За вказаною анонімом адресою оперативно прибули правоохоронці, які на місці не виявили жодних підозрілих або небезпечних предметів.

Буквально через пару днів — 20 листопада — чоловік знову звернувся на спецлінію 102, повідомляючи на цей раз про мінування лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці Фастівській. Дзвонив він з таксофона, розташованого на території лікарні. Після повідомлення з медустанови були оперативно евакуйовані пацієнти, персонал лікарні та відвідувачі. На місце події прибули 10 спеціальних служб. Перевірка будівлі показала, що повідомлення про мінування було помилковим. \

Між зловмисником і прокуратурою 8 лютого було складено угоду про визнання провини. Сторони прийшли до домовленості про призначення покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. Дана угода була затверджена Першотравневий район судом Чернівців, обвинуваченого визнали винним в скоєнні злочину і призначили вирок у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Рестораны Черновцов на корпоративы к Новому...

Несмотря на то, что на дворе только ноябрь, задумываться о новогодние корпор...

thumbnail
hover

Что тормозит запуск е-билета в Черновцах

билетВ Муниципальном инфоцентре рассказали о трудностях, которые возникли ...

thumbnail
hover

В центре Черновцов умер прохожий 15...

В Черновцах в четверг, 15 ноября, почти в центре города, произошел трагический...

Залишити коментар