З тіньового рику на Буковині виведено понад 18 млн грн

дфсЦього року за матеріалами зібраними оперативниками Головного управління  ДФС у Чернівецькій області обліковано 40 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, зокрема за вчинення тяжких та особливо — тяжких злочинів – 8 або 20,0 відсотків.

Статті КК України, що фігурують у  розпочато провадженнях різноманітні. Найбільшу частку серед злочинів складають виготовлення, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів – 19 кримінальних справ. На другому місці  ухилення від сплати податків — відповідно 9 кримінальних справ.

Ще  3 справи щодо  привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України), 4 – фіктивне підприємництво та підроблення документів при держреєстрації  (ст. 205 КК України), 1 — виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, з метою збуту або збут марок акцизного податку України   (ч. 1 ст. 199 КК України),  1 – за  ст. 209 КК України (легалізація коштів здобутих злочинним шляхом), 2 – за  ст. 358 КК України щодо використання підроблених документів, 1 КП – за ст. 364 КК України зловживання владою або службовим становищем.

До суду направлено провадження за вчинення 19 кримінальних правопорушень.  При цьому 3 справи з клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків та  16  з  угодою про визнання винуватості.

Впродовж січня-серпня 2018 року відшкодовано 4,4 млн. грн. збитків по кримінальних провадженнях. Також, за цей період виявлено 6 суб’єктів з ознаками «фіктивності».

За результатами комплексу заходів з протидії незаконному обігу товарів підакцизної групи в рамках проведення операції «Акциз-2018» працівники податкової міліції від початку 2018 року припинили діяльність «підпільного» цеху з виробництва фальсифікованого алкоголю  та вилучили з тіньового ринку спирту, різноманітного алкоголю та тютюнових на суму понад 18,2 млн.грн.

Зокрема, це 1593,0 дал спирту та 86,5 дал лікеро-горілчаних напоїв та  315078  пачок тютюнових виробів.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...