З тіньового рику на Буковині виведено понад 18 млн грн

дфсЦього року за матеріалами зібраними оперативниками Головного управління  ДФС у Чернівецькій області обліковано 40 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, зокрема за вчинення тяжких та особливо — тяжких злочинів – 8 або 20,0 відсотків.

Статті КК України, що фігурують у  розпочато провадженнях різноманітні. Найбільшу частку серед злочинів складають виготовлення, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів – 19 кримінальних справ. На другому місці  ухилення від сплати податків — відповідно 9 кримінальних справ.

Ще  3 справи щодо  привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України), 4 – фіктивне підприємництво та підроблення документів при держреєстрації  (ст. 205 КК України), 1 — виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, з метою збуту або збут марок акцизного податку України   (ч. 1 ст. 199 КК України),  1 – за  ст. 209 КК України (легалізація коштів здобутих злочинним шляхом), 2 – за  ст. 358 КК України щодо використання підроблених документів, 1 КП – за ст. 364 КК України зловживання владою або службовим становищем.

До суду направлено провадження за вчинення 19 кримінальних правопорушень.  При цьому 3 справи з клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків та  16  з  угодою про визнання винуватості.

Впродовж січня-серпня 2018 року відшкодовано 4,4 млн. грн. збитків по кримінальних провадженнях. Також, за цей період виявлено 6 суб’єктів з ознаками «фіктивності».

За результатами комплексу заходів з протидії незаконному обігу товарів підакцизної групи в рамках проведення операції «Акциз-2018» працівники податкової міліції від початку 2018 року припинили діяльність «підпільного» цеху з виробництва фальсифікованого алкоголю  та вилучили з тіньового ринку спирту, різноманітного алкоголю та тютюнових на суму понад 18,2 млн.грн.

Зокрема, це 1593,0 дал спирту та 86,5 дал лікеро-горілчаних напоїв та  315078  пачок тютюнових виробів.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

thumbnail
hover

На Буковині здійснюється фото та відео...

На Буковині прикордонники Чернівецького загону ВконтактеFacebookTwitterGoogle+E-mail

thumbnail
hover

Козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло...

Чернівецький депутат Верховної Ради України з фракції «Народний фронт» Вко...

Залишити коментар