З 19 жовтня в Чернівцях реєструватимуть домашніх тварин

жетон собакаУ Чернівцях з 19 жовтня розпочнеться реєстрація домашніх тварин. Зареєструвати свого вихованця можна буде в КП Притулок для тварин. Реєстрація стартує з 11:00.

Процес реєстрації має на увазі видачу для тваринного спецжетона з персональним QR-кодом, вакцинацію тварини від сказу, якщо така не проводилася раніше, а також документа, що підтверджує той факт, що тварина зареєстровано в системі ідентифікованих тварин.

Власникам домашніх тварин рекомендується скористатися сайтом animal-id.info, де свою тварину необхідно зареєструвати в міжнародній онлайн-базі, після чого потрібно брати в Притулок для тварин або в будь-яку іншу клініку із запропонованого списку, де можна отримати жетон. Список установ. де пропонують зареєструвати вихованця, буде регулярно поповнюватися і оновлюватися.

В Притулок для тварин потрібно прибути разом з вихованцем, своїм паспортом, а також документами, які підтверджують право власності та в яких зазначено проведення вакцинації тварини. Послуга з видачі жетона в МКП Притулок для тварин обійдеться в 74 гривні.

Процедура реєстрації тварин у Притулку буде здійснюватися за адресою вул. Южгно-Окружна, 47 (заїзд з боку вулиці Комунальників). Звертатися можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (обідня перерва — з 13:00 до 14:00.

Кожна тварина має в обов’язковому порядку носити ідентифікаційний жетон за межами місць постійного утримання, в публічних місцях. Представники поліції можуть перевірити, чи зареєстрована тварина.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

В Чернівцях раптово померла студентка-першокурсниця 16...

Раптово померла студентка Чернівецького національного університету імені ...

thumbnail
hover

Чернівчан попереджають про складні погодні умови...

У прес-службі Чернівецької міської ради попереджають про складні погодні ум...

thumbnail
hover

В Чернівці з візитом прибуває посол...

До Чернівців з візитом прибуває Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії па...

Залишити коментар