Як виглядає Альона Гребенюк після схуднення

Українська оперна співачка Олена Гребенюк залишила табір схуднення «Зважені та щасливі» та готова продемонструвати результати, яких їй вдалося досягти на проекті.
28 листопада на каналі СТБ відбувся чотирнадцятий випуск найвагомішого проекту країни Зважені та щасливі. Наприкінці ефіру табір схуднення покинула відома українська оперна співачка Олена Гребенюк. Вона прийшла на проект із вагою 107 кг. Чи спромоглася артистка позбутися зайвої ваги і як вона виглядає зараз? Дивись далі на Clutch.

Нагадаємо, що Олена Гребенюк – підопічна Іраклі Макацарія, яку тренер лагідно називає «балерина». Відома оперна співачка прийшла у «Зважені» з вагою 107 кг і мріяла схуднути заради доньки, яка в юному віці вже має зайву вагу. За час у таборі схуднення Альона скинула 18 кг.

Нині вся сім’я харчується правильно. Дочка Ліза вже схудла на 7 кг, її ціль важити 68 кг. На фіналі і Ліза, і Олена Гребенюк, і навіть її мати обіцяють здивувати глядачів. До проекту Аніта посперечалася з Альоною на шампанське – якщо її вага буде меншою за 83 кг, ведуча подарує пляшку ігристого. На ток-шоу ваги показали 82 кг. Удома Альона схудла ще на 7 кг та в сумі на 25 кг.

2124125125123

У студії ток-шоу «Зважся!» Альона також поділилася, що зміни відбулися і в її особистому житті, але поки що розкривати ім’я обранця вона не хоче. Можливо, цей секрет ми дізнаємося вже у фіналі у грудні.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Глави ДНР та ЛНР попросили Путіна...

Глави самопроголошених ДНР та ЛНР звернулися до Путіна з проханням допомогт...

thumbnail
hover

ЕС ввел свой пакет санкций против...

«Это будет большая боль для России»: ЕС ввел свой пакет санкций Министры ино...

thumbnail
hover

З чого розпочати репетиторство молодших класів?

Велика кількість людей замислювалася про те, щоб стати репетитором для діте...