Як будується дім Чернівціжитлобуд на вул.Шухевича в червні 2018

45712988b00def5a7_c14ded73Будівельні роботи по створенню багатоквартирного житлового будинку в Чернівцях по вулиці Шухевича активно тривають компанією Чернівціжітлобуд.

Станом на червень 2018 року будівництво здійснюється в належні терміни. В даний час ведеться будівництво 8-го поверху будівлі.

Нижче пропонуємо ознайомитися з фото будівництва будинку по вулиці Шухевича станом на червень 2018 року.

Для довідки: компанія Чернівціжітлобуд є лідируючим підприємством в Чернівцях в будівельній галузі. За більш ніж 15-річну історію існування фірми Чернівціжітлобуд здала в експлуатацію понад 1500 якісних і затишних квартир. Компанія продовжує розвиватися і вдосконалюватися, щоб здавати в обумовлені терміни жителям нове житло, яке поєднує в собі сучасність і енергозберігаючі технології. Чернівціжітлобуд удосконалює свою роботу, підвищує рівень сервісу і робить все можливе, щоб дарувати чернівчанам комфорт і затишок, що є основною вимогою до сучасної житлової нерухомості.

У штаті компанії Чернівціжітлобуд — понад 200 висококласних співробітників з багатим досвідом роботи, які регулярно отримують нові знання і знаходять навички. Чернівціжітлобуд є володарем численних премій та дипломів в сфері будівництва, але найяскравішим показником успішної роботи на ринку будівництва є величезна кількість щасливих володарів сучасних і комфортабельних квартир.

Прикріплення

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...