Всі школи Чернівців отримають сучасні ігрові зони

игровая зонаУ списку переможців конкурсу «Міста, дружні до дитини», який проходив по всій Україні, виявилися і Чернівці. Таким чином, ігрові зони поступово будуть з’являтися у всіх школах нашого міста.

Асоціація міст України протягом січня-березня 2018 року проводила Всеукраїнський конкурс «Міста, дружні до дитини» серед громад-членів. В рамках даного конкурсу здійснюється пошук кращий ідей і практик, з урахуванням побажань дітей, для створення зручних умов життя дітей, в тому числі і дітей з проблемами пересування, а також потребують інклюзивну освіту.

У конкурсі участь примать в двох категоріях — це «Краща ідея дружествненого до дитини міста (села чи селища)» з 59 поданих проектами, а також «Краща практика дружнього до дитини міста (села, селища)» з 81 проектом.

Проект «Кожній школі — по PLAYзоне» забезпечив Чернівцям третє місце в номінації на кращу ідею. За допомогою даного проекту передбачається задовольнити потреби жителів Чернівців, а саме — самих учнів, батьківську громадськість і представників громади, в додатковому громадському просторі, призначеному для відпочинку та ігор дітей. У камку реалізації даного проекту передбачається щорічно встановлювати в трьох загальноосвітніх навчальних завеедніях Чернівців сучасні PLAYзони.

Даний конкурс проводиться за підтримки USAID в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП в Чернівцях на Героїв Майдану...

На вулиці Героїв Майдану в Чернівцях у вівторок, 17 липня, сталася аварія. Про ...

thumbnail
hover

В Чернівцях вирішено проблему з нестачею...

Інформацію про брак хлору для очищення водопровідної води спростували в ком...

thumbnail
hover

На Буковині помер сильно обгорілий чоловік

В результаті роботи зі зварювальним апаратом 29-річний буковинець Андрій Про...

Залишити коментар