Всі школи Чернівців отримають сучасні ігрові зони

игровая зонаУ списку переможців конкурсу «Міста, дружні до дитини», який проходив по всій Україні, виявилися і Чернівці. Таким чином, ігрові зони поступово будуть з’являтися у всіх школах нашого міста.

Асоціація міст України протягом січня-березня 2018 року проводила Всеукраїнський конкурс «Міста, дружні до дитини» серед громад-членів. В рамках даного конкурсу здійснюється пошук кращий ідей і практик, з урахуванням побажань дітей, для створення зручних умов життя дітей, в тому числі і дітей з проблемами пересування, а також потребують інклюзивну освіту.

У конкурсі участь примать в двох категоріях — це «Краща ідея дружествненого до дитини міста (села чи селища)» з 59 поданих проектами, а також «Краща практика дружнього до дитини міста (села, селища)» з 81 проектом.

Проект «Кожній школі — по PLAYзоне» забезпечив Чернівцям третє місце в номінації на кращу ідею. За допомогою даного проекту передбачається задовольнити потреби жителів Чернівців, а саме — самих учнів, батьківську громадськість і представників громади, в додатковому громадському просторі, призначеному для відпочинку та ігор дітей. У камку реалізації даного проекту передбачається щорічно встановлювати в трьох загальноосвітніх навчальних завеедніях Чернівців сучасні PLAYзони.

Даний конкурс проводиться за підтримки USAID в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Екоподаток в Чернівцх за 8 місяців...

Упродовж восьми місяців цього року платники екологічного податку, які переб...

thumbnail
hover

В Черновцах ремонтируют водопровод сразу по...

Работники Черновцыводоканала в пятницу, 21 сентября, проводят работы по ликв...

thumbnail
hover

Полиция Черновцов установила личность маньяка с...

Личность неизвестного мужчины, на днях приставал к первоклассницы в одном и...

Залишити коментар