Восени всі буковинські вчителя складатимуть ЗНО

зно учителяТестування ЗНО здали понад 360 вчителів у Чернівецькій області. За словами глави департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксани Палійчук, тестування до кінця року повинні здати всі буковинські вчителі. Дане нововведення, за словами Палійчук, не повинно бути принизливим для вчителів, а навпаки, повинно послужить стимулом до самоосвіти.

Так, перше ЗНО для вчителів проводився для слухачів курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Тести вчителя здавали з української мови та літератури, математики, історії України, хімії, фізики, біології, географії, а також з французької та англійської мов. Роботи педагогів оцінювалися за 12-бальною системою. За підсумками тестування 0 балів набрали 4 учасника ЗНО для вчителів, 1-3 бали — 5 педагогів. Примітно, що лише 56 вчителів із загального числа учасників ЗНО для педагогів змогли набрати від 10 до 12 балів.

Оксана Палійчук зазначила, що для вчителів такі результати неприпустимі, особливо з обліком того, що для тестів використовувалися завдання, як для інших абітурієнтів. У викладачів української мови і літератури у школах з румунською мовою навчання результати тестів з профільного предмету виявилися гірше всього. Крім того, у вчителів англійської мови у сільських школах виявилися досить низькі результати по своєму предмету. Що стосується вчителів географії, то у кожного четвертого результат складе від 1 до 4 балів з 12.

Керівники навчальних закладів також продемонстрував не найкращі результати тестування — 4-6 балів по ЗНО для педагогів набрав кожен третій керівник.

Якщо на цей раз тестування для вчителів проводилося анонімно, то для всіх освітян області передбачається провести ЗНО у відкритому форматі. Тестування передбачається здійснити восени, в період з вересня по жовтень поточного року.

Вчителі, як зазначає Оксана Палійчук, повинні переглянути свої знання та навички, і скласти плани для самостійної роботи і роботи з учнями. Крім того, передбачається, що при переатестації вчителів отримані майбутньої оснеью результати ЗНО будуть враховуватися в офіційному порядку. Голова департаменту освіти і науки наголосила, що методистом або педагогом вищої категорії ні в якому разі не може стати вчитель, який набрав у тестуванні від 1 до 3 балів.Вона також повідомила, що з наступного навчального року бали, отримані вчителями на ЗНО, будуть враховуватися в переатестації вчителів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

День міста Чернівці 2017

День міста Чернівці 2017 традиційно відбудеться в перші вихідні жовтня. У нині...

thumbnail
hover

Ресторани з живою музикою в Чернівцях

У Чернівцях представлено широке розмаїття ресторанів. Тут кожен знайде для ...

thumbnail
hover

Ресторани Чернівці, каталог найкращі ресторани в...

Ресторанний бізнес відіграє в Чернівцях велику роль, що неозброєним оком мо...

Залишити коментар