Вілкул: За два роки можна створити 300 тисяч робочих місць у легкій промисловості

«У нас талановиті, працьовиті люди. І не всі підприємства ще зруйновані. У нас величезний потенціал розвитку країни », — сказав опозиційний народний депутат Олександр Вілкул під час відвідування виробництва« Шкіргалантерея »в місті Дніпро.

Опозиціонер наголосив, що чинна влада не тільки не допомагає, а навіть заважає працювати легкої промисловості. Причина — високі податки, корупція і відсутність ефективних програм державної підтримки.

«За останні п’ять років дуже складно стало працювати в зв’язку з такою ситуацією в країні. Останні два місяці митниця просто не дає продиху. Ми не просимо допомоги, справляємося самі, але хотілося б, щоб просто не заважали. Дуже важко виживати сьогодні », — сказала Вікторія Булах, директор ТОВ« Шкіргалантерея ».

Згідно з рейтингом «економічної свободи», Україна знаходиться на 150 місці з 186 країн, а в Європі — на останньому місці.

Олександр Вілкул підготував пакет пропозицій щодо підтримки легкої промисловості. Він включає в себе зниження податкового тиску, державні закупівлі у вітчизняного товаровиробника, розвиток профільної освіти.

«Держава повинна підтримувати українську легку промисловість, і тільки тоді українці будуть одягатися в дешеву і якісну, нову українську одяг, а не в цей секонд-хенд, в який їх одягла нинішня влада. І за перші два роки мінімум 300 тисяч людей, переважно жінки, звичайно, зможуть отримати хорошу високооплачувану роботу », — сказав Олександр Вілкул.

Нагадаємо, лідер опозиції охарактеризував закон про мову, який на цьому тижні буде розглядати парламент

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...