Вілкул: За два роки можна створити 300 тисяч робочих місць у легкій промисловості

«У нас талановиті, працьовиті люди. І не всі підприємства ще зруйновані. У нас величезний потенціал розвитку країни », — сказав опозиційний народний депутат Олександр Вілкул під час відвідування виробництва« Шкіргалантерея »в місті Дніпро.

Опозиціонер наголосив, що чинна влада не тільки не допомагає, а навіть заважає працювати легкої промисловості. Причина — високі податки, корупція і відсутність ефективних програм державної підтримки.

«За останні п’ять років дуже складно стало працювати в зв’язку з такою ситуацією в країні. Останні два місяці митниця просто не дає продиху. Ми не просимо допомоги, справляємося самі, але хотілося б, щоб просто не заважали. Дуже важко виживати сьогодні », — сказала Вікторія Булах, директор ТОВ« Шкіргалантерея ».

Згідно з рейтингом «економічної свободи», Україна знаходиться на 150 місці з 186 країн, а в Європі — на останньому місці.

Олександр Вілкул підготував пакет пропозицій щодо підтримки легкої промисловості. Він включає в себе зниження податкового тиску, державні закупівлі у вітчизняного товаровиробника, розвиток профільної освіти.

«Держава повинна підтримувати українську легку промисловість, і тільки тоді українці будуть одягатися в дешеву і якісну, нову українську одяг, а не в цей секонд-хенд, в який їх одягла нинішня влада. І за перші два роки мінімум 300 тисяч людей, переважно жінки, звичайно, зможуть отримати хорошу високооплачувану роботу », — сказав Олександр Вілкул.

Нагадаємо, лідер опозиції охарактеризував закон про мову, який на цьому тижні буде розглядати парламент

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обещали погасить кредит и выманили 50000...

Дознаватели полиции расследуют обстоятельства совершения мошенничества в ...

thumbnail
hover

Статистика результатов работы полиции Буковины за...

Буковинские полицейские проанализировали результаты своей работы за январ...

thumbnail
hover

За покушение на убийство буковинские полицейские...

Во время неожиданно возникшего между двумя мужчинами конфликта, один из них ...