Вілкул: За два роки можна створити 300 тисяч робочих місць у легкій промисловості

«У нас талановиті, працьовиті люди. І не всі підприємства ще зруйновані. У нас величезний потенціал розвитку країни », — сказав опозиційний народний депутат Олександр Вілкул під час відвідування виробництва« Шкіргалантерея »в місті Дніпро.

Опозиціонер наголосив, що чинна влада не тільки не допомагає, а навіть заважає працювати легкої промисловості. Причина — високі податки, корупція і відсутність ефективних програм державної підтримки.

«За останні п’ять років дуже складно стало працювати в зв’язку з такою ситуацією в країні. Останні два місяці митниця просто не дає продиху. Ми не просимо допомоги, справляємося самі, але хотілося б, щоб просто не заважали. Дуже важко виживати сьогодні », — сказала Вікторія Булах, директор ТОВ« Шкіргалантерея ».

Згідно з рейтингом «економічної свободи», Україна знаходиться на 150 місці з 186 країн, а в Європі — на останньому місці.

Олександр Вілкул підготував пакет пропозицій щодо підтримки легкої промисловості. Він включає в себе зниження податкового тиску, державні закупівлі у вітчизняного товаровиробника, розвиток профільної освіти.

«Держава повинна підтримувати українську легку промисловість, і тільки тоді українці будуть одягатися в дешеву і якісну, нову українську одяг, а не в цей секонд-хенд, в який їх одягла нинішня влада. І за перші два роки мінімум 300 тисяч людей, переважно жінки, звичайно, зможуть отримати хорошу високооплачувану роботу », — сказав Олександр Вілкул.

Нагадаємо, лідер опозиції охарактеризував закон про мову, який на цьому тижні буде розглядати парламент

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

thumbnail
hover

На Буковині здійснюється фото та відео...

На Буковині прикордонники Чернівецького загону ВконтактеFacebookTwitterGoogle+E-mail

thumbnail
hover

Козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло...

Чернівецький депутат Верховної Ради України з фракції «Народний фронт» Вко...

Залишити коментар