Виконком не затвердив рішення про маршрутки по 5 грн

маршрутка богданНа засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради 22 травня рішення про підвищення тимчасового тарифу на проїзд в міських маршрутках підтримали тільки два члена виконкому. Таким чином, рішення прийнято не було.

Мер Чернівців Олексій Каспрук зазначив, що більшість перевізників, які вимагали підвищення тарифу, не надали в департамент житлово-комунального господарства жодного документа для розрахунків економічно обґрунтованого тарифу. Для них про підвищення вартості проїзду і мови бути не може.

Тариф буде підвищено для тих перевізників, які надали необхідні документи, дотримуються графік руху і не порушують закон. Таких перевізників виявилося всього два — «Диліжанс» і «Чернівці-2004». Тарифи для них будуть переглянуті найближчим часом.

У проекті рішення йшлося про підвищення тарифу до 5 гривень, який міг би діяти з 1 червня по 31 серпня 2018 року. Також передбачалося заснувати для школярів ціну квитка на рівні 2,5 гривні протягом усього навчального року, і безкоштовний проїзд з 10:00 до 15:00 з 1 серпня до 31 грудня 2018 року для всіх пільговиків в автобусах, що працюють в звичайному режимі, за винятком соціально значущих маршрутів.

Каспрук не став виключати негативної реакції перевізників на відмову підвищувати тариф, і зазначив, що страйки знову можуть мати місце.

Мер також зазначив, що чернівецька поліція, МНС та інші органи мають у своєму розпорядженні відомчими автобусами. Якщо перевізники оголосять черговий страйк, ці автобуси будуть використовуватися для підвозу дітей до шкіл.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Форум детской стоматологии в Черновцах 30...

Организаторами форума выступил Медицинский центр О.С.А (Черновцы), члены Асс...

thumbnail
hover

В Новоселице задержали маньяка-педофила

Сотрудники правоохранительных органов в Черновицкой области задержали сер...

thumbnail
hover

В Чернівцях не курсують маршрутки №37...

Автобуси маршрутів №37 та №38 тимчасово обслуговуються, як повідомив приватн...