В ЧНУ розповідають про проблеми з електронним вступом

чну центрАбітурієнти України та Буковини в чатсності другий день пробують подати документи до ВНЗ через електронні кабінети. Намагаються — тому що вдається не всім через збої бази даних.

В перший день вступної кампанії-2017 система електронного вступу не витримала. Глава МОН України Лілія Гриневич порадила абітурієнтам, які побачили повідомлення про технічну перерву, почекати і спробувати подати документи через годину. До 26 липня, коли завершиться вступна кампанія, по завіреннях чиновниці, документи і заяви встигнуть подати всі бажаючі.

Система дає збої через те, що кількість бажаючих подати заяву через електронний кабінет — занадто велика. Втім, деякі абітурієнти приходять до вищих навчальних закладів особисто з документами, щоб подати їх за допомогою членів приймальної комісії. Відповідальний секретар пременися комісії ЧНУ імені Юрія Федьковича Тарас Звоздецький нагадав, що в бамажной формі документи подають тільки абітурієнти пільгових категорій. Іншим все одно необхідно подавати заяви через інтернет. І допомога їм надати можуть тільки після прийому пільговиків.

ЧНУ почав приймати електронні заяви 12 липня тільки ближче до вечора. Прийшов близько 1500 заяв, однак, на наступний день система знову вийшла з ладу. Це створює труднощі для вступників, а також для співробітників самих вузів — адже в приймальні комісії через збої виникають труднощі з переглядом відомостей, редагуванням інформації в поданих заявах, подачею нових заяв.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Графік руху тролейбусу №11 в Чернівцях

Перший рейс нового маршруту тролейбуса — №11 — відбувся вчора, 19 квітня....

thumbnail
hover

Презентація нового фаєр-шоу від Тіней вогню...

У Чернівцях 21 квітня відбудеться презентація вогняного шоу від формації «...

thumbnail
hover

На Буковині очікуються заморозки 21 04...

За інформацією Чернівецької міської ради, на території всієї Чернівецької о...

Залишити коментар