В Чернівцях запровадять учнівські проїзні в маршрутках

автобус маршруткаЯк повідомив заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк, починаючи з 1 вересня 2017 року біля чернівецьких школярів буде можливість їздити в маршрутках за 50% від вартості проїзду. Необхідною для цього буде прийняття депутатами міськради змін до програми «Захист», а також змін до міського бюджету на 2017 рік.

Так, деякі мікрорайони Чернівців не мають тролейбусного сполучення, через що досить великій кількості школярів — близько 2200 — доводиться користуватися маршрутним транспортом по дорозі в школи.

За підсумками наради в міськраді було вирішено реалізувати механізм, за яким через загальноосвітні навчальні заклади батьки можуть купувати для дітей місячні проїзні квитки. Вартість такого проїзного становитиме близько 100 гривень, і ще стільки ж перевізникам компенсує Чернівецька міська рада. Для того, щоб забезпечити проїзними в маршрутках всіх потребують цього учнів, потрібно додатково майже 1 мільйон гривень з міського бюджету.

На даний момент, як зазначає Середюк, можливості ввести єдиний проїзний квиток одразу для кількох маршрутів (крім тролейбусних). Тому для школярів поки будуть оформлятися проїзні квитки із зазначенням одного конкретного маршруту.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Графік руху тролейбусу №11 в Чернівцях

Перший рейс нового маршруту тролейбуса — №11 — відбувся вчора, 19 квітня....

thumbnail
hover

Презентація нового фаєр-шоу від Тіней вогню...

У Чернівцях 21 квітня відбудеться презентація вогняного шоу від формації «...

thumbnail
hover

На Буковині очікуються заморозки 21 04...

За інформацією Чернівецької міської ради, на території всієї Чернівецької о...

Залишити коментар