В Чернівцях запровадять учнівські проїзні в маршрутках

автобус маршруткаЯк повідомив заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк, починаючи з 1 вересня 2017 року біля чернівецьких школярів буде можливість їздити в маршрутках за 50% від вартості проїзду. Необхідною для цього буде прийняття депутатами міськради змін до програми «Захист», а також змін до міського бюджету на 2017 рік.

Так, деякі мікрорайони Чернівців не мають тролейбусного сполучення, через що досить великій кількості школярів — близько 2200 — доводиться користуватися маршрутним транспортом по дорозі в школи.

За підсумками наради в міськраді було вирішено реалізувати механізм, за яким через загальноосвітні навчальні заклади батьки можуть купувати для дітей місячні проїзні квитки. Вартість такого проїзного становитиме близько 100 гривень, і ще стільки ж перевізникам компенсує Чернівецька міська рада. Для того, щоб забезпечити проїзними в маршрутках всіх потребують цього учнів, потрібно додатково майже 1 мільйон гривень з міського бюджету.

На даний момент, як зазначає Середюк, можливості ввести єдиний проїзний квиток одразу для кількох маршрутів (крім тролейбусних). Тому для школярів поки будуть оформлятися проїзні квитки із зазначенням одного конкретного маршруту.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

На трасі Чернівці-Снятин ДТП 25 07...

У Чернівецькій області на трасі Чернівці-Снятин, на ділянці між селами Мамаї...

thumbnail
hover

Студенти юрфаку ЧНУ відправляються в Німеччину...

20 липня 2017 року Чернівецькому національному університеті імені Ю.Федькович...

thumbnail
hover

В Чернівцях потяг збив людину 25...

У вівторок, 25 липня, в Чернівцях на залізниці сталася надзвичайна подія. Поїз...

Залишити коментар