В Чернівцях залишилось хлору усього на два тижні

вода кранУ Кам’янському Дніпропетровської області припинив свою діяльність на невизначений термін потужний хімічний завод АТ «Дніпроазот». Про це стало відомо 9 липня 2018 року.

Це призвело до ускладнення ситуації з обеззаражіваеніем питної води на водопровідно-каналізаційних підприємствах України. Справа в тому, що для обезаражіванія води испоьзуется хлор, запасів якого на ряді підприємств залишається в межах тижня — 20 діб. У Чернівцях, наприклад, водоканал має запаси хлору всього на два тижні.

Одна з українських компаній намагається налагодити великі поставки хлору автотранспортом за допомогою контейнерів. Але все ускладнює процедуру оформлення дозвільних документів та інших процедур, на які піде недозволено багато часу — більше року. При цьому, для зазначених цілей в Україні недостатньо спеціалізованих контейнерів, призначених для транспортування хлору.

З Європи, наприклад, з Румунії вкрай проблематично доставляти хлор цистернами. Цистерни з ЄС не можуть змінювати Коленсо базу і, крім того, для них буде потрібно сертифікація на території України. Ряд таких міст, як Київ, Харків, Маріуполь та Кривий Ріг, все ж отримують хлор цистернами. У Чернівцях ситуація йдуть набагато складніше. Тут запасів хлору залишається всього на два тижні, і питання як і раніше залишається відкритим.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП в Чернівцях на Героїв Майдану...

На вулиці Героїв Майдану в Чернівцях у вівторок, 17 липня, сталася аварія. Про ...

thumbnail
hover

В Чернівцях вирішено проблему з нестачею...

Інформацію про брак хлору для очищення водопровідної води спростували в ком...

thumbnail
hover

На Буковині помер сильно обгорілий чоловік

В результаті роботи зі зварювальним апаратом 29-річний буковинець Андрій Про...

Залишити коментар