В Чернівцях зафіксований випадок сказу 25 02 2017

лисицаДержавна надзвичайна протиепізоотична комісія при Чернівецькій міськраді 1 березня 2017 року провела заведание, присвячене випадку захворювання на сказ у Чернівцях та проведення необхідних заходів.

На вулиці Ковпака в Чернівцях у дворі місцевої жительки Лідії Савінової заражена лисиця 25 лютого поточного року контактувала з домашньою собакою. Сусід застрелив тварину з мисливської рушниці, і труп лисиць доставили в міську державну лікарню ветеринарної медицини. Як повідомляється, у дворі Савінової живе 8 котів і дві собаки, і ні в однієї тварини немає ветеринарного паспорта і, відповідно, щеплень від сказу.

Ні лисиця, ні контактировавшая з нею собака не завдавали людям покусів.

Фахівці місцевого управління Державної продпотребслужбы спільно з співробітниками дільничної державної лікарнею №1 провели стосовно даного випадку розслідування. У Лідії Саінової 27 лютого на місці загибелі зараженої лисиці і місце утримання контактної собаки була проведена вимушена дезінфекція.

Для всіх домашніх тварин, які перебувають у небезпечній для зараження зоні, проводяться антирабічні щеплення. Савінову зобов’язали тримати контактну собаку на прив’язі, а також приймати для проведення спостережень до неї працівників ветеринарної медицини.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обмеження руху в Чернівцях на День...

Рух транспорту в центральній частині Чернівців з нагоди Дня Незалежності Ук...

thumbnail
hover

На Буковині виявили розшукуваного Інтерполом іноземця

У пропускному пункті Порубне на державному кордоні України з Румунією під ч...

thumbnail
hover

Проїзд по 4 грн в Чернівцях...

Рішення Чернівецької міської ради стосовно скасування установи тарифів на ...

Залишити коментар