В Чернівцях зафіксований випадок сказу 25 02 2017

лисицаДержавна надзвичайна протиепізоотична комісія при Чернівецькій міськраді 1 березня 2017 року провела заведание, присвячене випадку захворювання на сказ у Чернівцях та проведення необхідних заходів.

На вулиці Ковпака в Чернівцях у дворі місцевої жительки Лідії Савінової заражена лисиця 25 лютого поточного року контактувала з домашньою собакою. Сусід застрелив тварину з мисливської рушниці, і труп лисиць доставили в міську державну лікарню ветеринарної медицини. Як повідомляється, у дворі Савінової живе 8 котів і дві собаки, і ні в однієї тварини немає ветеринарного паспорта і, відповідно, щеплень від сказу.

Ні лисиця, ні контактировавшая з нею собака не завдавали людям покусів.

Фахівці місцевого управління Державної продпотребслужбы спільно з співробітниками дільничної державної лікарнею №1 провели стосовно даного випадку розслідування. У Лідії Саінової 27 лютого на місці загибелі зараженої лисиці і місце утримання контактної собаки була проведена вимушена дезінфекція.

Для всіх домашніх тварин, які перебувають у небезпечній для зараження зоні, проводяться антирабічні щеплення. Савінову зобов’язали тримати контактну собаку на прив’язі, а також приймати для проведення спостережень до неї працівників ветеринарної медицини.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

В які лікарні Чернівців можна записатись...

Як повідомляють у прес-службі Чернівецької міської ради, ряд амбулаторно-лі...

thumbnail
hover

В Чернівцях відбувся Чемпіонат України з...

У Чернівцях з 24 по 27 квітня пройшов Чемпіонат України з універсального бою. С...

thumbnail
hover

Перший авіарейс Чернівці-Бергамо відправляється 28 04...

Новий авіарейс, який об’єднає Чернівці та італійське місто Бергамо, розта...

Залишити коментар